Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Buta dolog csak úgy állásinter...

Buta dolog csak úgy állásinterjúkra járni elhelyezkedési szándék nélkül csak hogy flemérjem mit is érek a piacon?

Figyelt kérdés

Van állásom,egyelőre nem is akarok váltani.

Ezzel együtt nézem az álláshidetéseket küldözgetek önéletrajzokat és ha hívnak megyek interjúra is.

Nem hobbi ez hanem így mérem fel mit is érek a piacon. Behívnak elmondom bérben mit szeretnék és erre megnézem a reakciót. Ha még alkudni se akarnak akkor nagyon fölé lőttem a realitásnak. Ha alkudoznak akkor kb megtudom mit is érek.

(és arra jövök rá hogy kb annyit adnának másutt is mint a mostani helyen.... akkor minek menjek el. havi 10-20 többletért nem megyek el egy vadidegen helyre. és még nem szóltam azokról akik azonnal felvennének de még ennyit se adnának mint most)


Ez hülyeség amit csinálok vagy nagyon is jó felmérés?


2019. júl. 14. 20:10
1 2
 11/19 Estádio de Felchút ***** válasza:
48%

Feltaláltad a spanyol viaszt. Jár a cukorka.

Szondázásnak hívják a jelenséget.

2019. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem egy hülye ötlet ez, de miért kell állandó jelleggel csinálni?

Csináld meg félévente 2-3 céggel, azt annyi.

2019. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"sináld meg félévente 2-3 céggel, azt annyi."


Annyival csinálom meg.... na jó tán van az 4-5 is.

Szted félév alatt mennyi interjúra hívnak be?


Kiküldök 50 életrajzot abból 45re még visszajelzés se jön, nemhogy interjú...

2019. júl. 15. 09:15
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát figyelj, ha 50 beadott önéletrajzból 45-re még válaszra sem méltatnak, akkor szerintem ezzel már is felmérted, hogy mennyit is érsz a piacon.
2019. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"l 45-re még válaszra sem méltatnak"


Ez a célom, igen. De ismerősöm a Corvinuson végzett gazd MSc-t és ő is arról számol be hogy kb esemény ha behívják valahova is, 100ból 90 életrajzra semmi.

Ahova meg hívják ott meg olyan a bér hogy nagyanyám elmegy takarítani többet kap.

2019. júl. 15. 09:30
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
Elég ostoba dolog, sok helyen leszel majd feketelistan e miatt
2019. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%
Ezért javaslom amugy tanulas helyett a segedmunkat, te is jobban jarnal ha segedmunkas lennel kedves munkugyi troll, amugy gratulalok, csak at idegbeteg hozzaszolasaid után jött le hogy te vagy
2019. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%
szerintem sem buta dolog, és valóban nem kell félteni "szegény" cégeket, mikor ők emberek százait rángatják be interjúra csak azért hogy úgy tűnjön mintha a hr-es dolgozna, közben már rég megvan kit vesznek fel, és akkor emiatt pazarolják más idejét meg pénzét ha vidékről utazott be....szóval hajrá!
2019. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na ja még engem szidnak hogy pazarlom a cégek idejét miközben a cégek pályázatok százai ezreit dobják ki a kukába mert még 1 mailre se futja tőlük válaszként
2019. júl. 15. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!