Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Anime bolt nyitás megérné?

Anime bolt nyitás megérné?

Figyelt kérdés
Sziasztok ara lennék kíváncsi hogy megéri egy animes üzletet nyitni lenne rá félre tett pénzem is néztem nem sok ilyen üzlet van Magyarországon szeretem is az animeket ezért szinte álom meló lenne és még annyi hogy általában honnan lehetne beszerezni az árut

2020. dec. 6. 20:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
71%
Felejtsd el.
2020. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%

Erre honnan tudnánk a választ? (vagy akár arra, hogy érdemes e csavar boltot, könyvesboltot, vagy bármi mást nyitni?)


Nyilván készítettél egy üzleti tervet, piackutattál, van ötleted, hogy hol lenne érdemes megnyitni a boltot, látod a konkurenciát (a külföldi webshopokat is), a költségeket...


Ha mindez alapján megéri megnyitni, akkor hajrá!

2020. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem megérné, de leginkább nagyobb városban, vagy megyeszékhelyen. Kisvárosban, vagy faluban nem lenne rá úgy kereslet szerintem.
2020. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
50%

Megyeszékhelyen?


Ilyen szerintem kb Bp-en élne meg egyedül, ha fizikai boltot mondunk... A sokkal nagyobb közönséget vonzó könyvesboltok is haldokolnak mindenhol, akkor egy anime bolt bármelyik nagyobb magyar városban befutna?

2020. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem megérné, mert elég sok anime kedvelő venne hasonló termékeket, de nem tud, csak interneten rendelni a boltok hiánya miatt. Bár attól függ, hol nyitnád szívesen.
2020. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%
4-es, Tatabányán kapásból tudok neked ilyen boltot mondani. Dust Bunny. Mondoconon is kinn szoktak lenni. Fizikai bolt és köszönik, évek alatt sem mentek csődbe.
2020. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Igen Budapesten szeretném
2020. dec. 6. 21:55
 8/42 anonim ***** válasza:
73%

és te mit teszel hozzá?


Mi mondjuk meg, hogy honnan szerezz be árut, mi mondjuk, meg, hogy megéri e?


Ha azt mondjuk igen, és belebuksz.. mert nem értesz hozzá.. akkor az anyagi felelősséget is ránk hárítod?


Piackutatással kezdődik az egész, konkurencia felmérésével, hogy egyáltalán van e igény erre.

2020. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Még gyűjtöm az információt hozzá ezért is kérdeztem hátha ittis lenne egy két segítség aki othon van ebe a témába
2020. dec. 6. 23:39
 10/42 anonim válasza:
100%
pusztán kíváncsiságból: hány éves vagy, kérdező?
2020. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!