Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Anime bolt nyitás megérné?

Anime bolt nyitás megérné?

Figyelt kérdés
Sziasztok ara lennék kíváncsi hogy megéri egy animes üzletet nyitni lenne rá félre tett pénzem is néztem nem sok ilyen üzlet van Magyarországon szeretem is az animeket ezért szinte álom meló lenne és még annyi hogy általában honnan lehetne beszerezni az árut

2020. dec. 6. 20:55
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Bírom az egész hasonló kérdéseknél egy ilyen válasz van csak tudnám mi értelme gondolom menő igy beszolni
2020. dec. 8. 23:00
 42/42 Thunderfairy ***** válasza:
Én számítógépes üzletet próbálnék inditaani. Mindenki nap mint nap használja a gépeket, internetet, stb. Az embereknek már az életük része lett a számítógépes világ. Vagy mobil telefon üzletet. Ezek minden napos használati termékekek árulnak. Itt biztosan be tudnál indulni idővel.
2021. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!