Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes lenne bele kezdenem?

Érdemes lenne bele kezdenem?

Figyelt kérdés

Programozóként tanultam, és arra gondoltam hogy kiváltanám az egyéni vállalkozóit és nettó másodállásként elkezdeném hirdetni, hogy kisebb weboldalakat, webáruházakat vagy egyszerűbb adatbáziskezelő-felületeket készítenék.

Azért erre gondoltam mert főként webfejlesztésben érzem magam jónak, ezt csinálom szívesen.

Mennyire lehet nehéz belevágni? Illetve az üzembe helyezést és üzemeltetést rá bízhatnám másik cégre akik foglalkoznak szerverüzemeltetéssel? Vagy az a része a dolognak (a programozáson kívül) hogyan működik?



2021. dec. 18. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy probat meger, de szerinted ki berelne fel egy olyan programozot akinek semmi referenciaja, nincs tapasztalata...?
2021. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Dolgoztam már cégnél, ott készítettem weboldalakat, esetleg azok lehetnek referenciák. Másrészt hogyan kezdjem el?
2021. dec. 18. 09:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nem valalkozassal kezdenem az fix, magan szemlykent is kaphatsz hasonlo melot, persze lehet tobb lesz az ado de igy semmi veszteni valod. Ha kivaltod a katat akkor az havonta viszi a penzt ha kapsz melot ha nem ...

Szoval google, es keress klienst, ha talalsz akkor lebeszelitek hogy vallakozo vagy meganszemely stb...

2021. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Magyarán csináljam feketén?
2021. dec. 18. 09:19
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezt szurted le abbol amit mondtam akkor nagyon sokat kene olvass meg a temaban
2021. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 senki se úgy születik, hogy van referenciája. Összerakni 3-4 mutatós oldalt meg nem sok idő, egy rutinosnak.


Előbb meg kell találni a vevőt aztán szolgáltatni.

2021. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
#3 - azért nem csak a kata létezik...
2021. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
amúgy ha a mai világban egy programozó nem tudja kitermelni a nevetséges 25/50/75 e-ft-ot.. az inkább adja vissza a diplomáját.
2021. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Jó ez attól is függ kinek mennyi munkája van. Mert ha hébe-hóba van egy munka az nem sok.
2021. dec. 18. 11:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn más területen úgy kezdtem, hogy a főállású cègem számlázott (vagy senki, ha úgy állapodtam meg...). Aztán mikor egyre több ügyfelem lett, kiváltottam egy fèlállású katát. A kettő között eltelt 1-2 èv.
2021. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!