Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes lenne bele kezdenem?

Érdemes lenne bele kezdenem?

Figyelt kérdés

Programozóként tanultam, és arra gondoltam hogy kiváltanám az egyéni vállalkozóit és nettó másodállásként elkezdeném hirdetni, hogy kisebb weboldalakat, webáruházakat vagy egyszerűbb adatbáziskezelő-felületeket készítenék.

Azért erre gondoltam mert főként webfejlesztésben érzem magam jónak, ezt csinálom szívesen.

Mennyire lehet nehéz belevágni? Illetve az üzembe helyezést és üzemeltetést rá bízhatnám másik cégre akik foglalkoznak szerverüzemeltetéssel? Vagy az a része a dolognak (a programozáson kívül) hogyan működik?



2021. dec. 18. 09:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 mai világban hébe-hóba munka egy IT-ben jártas személynek? Amikor az óvodától a bankig minden rá van kötve a netre?!
2021. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki de halva született ötlet.
2021. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!