Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nagy erteku gep vasarlasa...

Nagy erteku gep vasarlasa hitelre csak a sajat nevemen lehet?

Figyelt kérdés
Jelenleg KATA-s vallalkozo vagyok es most tervezek venni egy 15 millio forintos gepet, ami varhatoan minimum havi 1-1,5 m ft bevetelt fog hozni ugy, hogy dolgozom vele - tudom, ezaltal mar kiesek a katabol. Aztan akkor mar kimaxolnam a lehetosegeket es berbeadnam a gepet, amikor epp nem dolgozok vele (napi 100 ezer forint korul van, en is berlem jelenleg) viszont itt jon a plot twist, nem vezetek. A parom viszont segitene, beszallna a vallalkozasba, tehat felesben vennenk a gepet es o foglalkozna a berbeadassal. En nevemen lesz a gep es a hitel, viszont kerdes, hogy meglehet-e valahogy oldalni, hogy mindkettonk neven legyen? Vagy hogy tudjuk ezt az egeszet megoldani? A konyvelom semmiben sem segit- epp ujat keresek, de rohadt nehez, mert aki jo, annak nincs kapacitasa..

máj. 11. 11:05
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Szépségipar? Férfiak, vagy nők az ügyfeleid? Fiatalok, vagy idősek? Mennyi ideig tart és mennyibe kerül egy kezelés a géppel?
máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
Fiatalok es idosek is egyarant jarnak erre a kezelesre. Ferfiak kevesbe, pedig nekik is szuper lenne. A kezeles nagyjabol 15-40 perc es ettol fuggoen 30-80 ezer forint egy kezeles. Nagyon hatasos es minden vendeg imadja, nem hirdettem egyszer sem, ugy lett ennyi vendegem, hogy a szalon bejaratott vendegei jelentkeztek be. Ebbol gondolom azt, ha meghirdetnem, akkor meg tobb vendeg lenne, de nem mertem meghirdetni, mert az annyira maceras, amit emlitettem, hogy mindenki egy napon erjen ra :/
máj. 11. 19:15
 23/60 anonim ***** válasza:
A szalon a tiéd, vagy csak bérelsz ott egy széket egy műszakra naponta?
máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
Több éves használt gép nincs a piacon, hogy meg tudd venni olcsóbban? Vagy az már nem olyan jó, azzal már nem lehet becsalni vendégeket?
máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

"A kezeles nagyjabol 15-40 perc es ettol fuggoen 30-80 ezer forint egy kezeles."

Komolyan hajlandóak ilyen pénzeket fizetni egy félórás valamiért emberek?

máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
Havonta hányszor veszi ezt igénybe egy adott vendég?
máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Kell keresni egy normális könyvelőt, aztán elkezdeni előlről vele a gondolatmenetet
máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

Sajnos hasznaltan nem lehet megvasarolni, mert aki eladna, ugyanez a forgalmazo vissza is veszi😅 direkt ezert, hogy ne lehessen hasznaltan hozzajutni.. mert egyebkent en vennek hasznaltan is. Egyebkent kb havonta jarnak a vendegek a kezelesre es egy kezeles sorozat kb 8-10 alkalom.

Egyebkent kifizetik siman, mert nagyon durva eredmenyek vannak. En is anno kifizettem masnak, amikor meg nem volt vegzettsegem.

De most nezelodok meg, talaltam olcsobb arkategorias gepet is, ami tudasban szinte ugyanaz, es csak 7m forint :D

Ezt is kifogom berelni es akkor majd meglatom, hogy milyen, a vendegeim visszajelzese alapjan. De jokat olvastam rola eddig.

máj. 11. 23:00
 29/60 A kérdező kommentje:
Egy nagy 250nm szepsegszalont berlunk megosztva tobben. En mas kezeleseket is csinalok ezen kivul, illetve van nalunk masszor, pillas, kormos, pedikuros. Minket azert szeretnek a vendegek, mert csaladias a legkor, nem futoszalag es komoly hangulat, viszont professzionalis kezeleseket kapnak. Igy sikerult elernem, hogy a berlesre is ennyi vendeg legyen, reklam nelkul. Sokan jarnak hozzank es kiprobaltak paran, majd visszajottek es hoztak meg baratnot is magukkal a kovetkezore 😁
máj. 11. 23:07
 30/60 anonim ***** válasza:

Furcsállanám, ha a 7 milliós gép pont ugyanazt tudná, mint a 15 milliós, ugyanolyan paraméterekkel, hiszen akkor senki nem venné a 15 millióst, csak esetleg sznobságból.

Olyan meg nincs, hogy használt gépet nem lehet szerezni. Akkor nem Mo-on kell keresni, hanem pl. Németországban.

máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!