Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nagy erteku gep vasarlasa...

Nagy erteku gep vasarlasa hitelre csak a sajat nevemen lehet?

Figyelt kérdés
Jelenleg KATA-s vallalkozo vagyok es most tervezek venni egy 15 millio forintos gepet, ami varhatoan minimum havi 1-1,5 m ft bevetelt fog hozni ugy, hogy dolgozom vele - tudom, ezaltal mar kiesek a katabol. Aztan akkor mar kimaxolnam a lehetosegeket es berbeadnam a gepet, amikor epp nem dolgozok vele (napi 100 ezer forint korul van, en is berlem jelenleg) viszont itt jon a plot twist, nem vezetek. A parom viszont segitene, beszallna a vallalkozasba, tehat felesben vennenk a gepet es o foglalkozna a berbeadassal. En nevemen lesz a gep es a hitel, viszont kerdes, hogy meglehet-e valahogy oldalni, hogy mindkettonk neven legyen? Vagy hogy tudjuk ezt az egeszet megoldani? A konyvelom semmiben sem segit- epp ujat keresek, de rohadt nehez, mert aki jo, annak nincs kapacitasa..

máj. 11. 11:05
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

A 15 milliós új gépet is meg lehet szerezni olcsón, csak trükközni kell hozzá.

Az építőiparban ezt úgy szokták csinálni, hogy kibérelnek mondjuk egy 50 millióba kerülő zsaluzatot egy építkezésre pár hétre, majd amikor kész a művelet és teherautóra pakolták, akkor hopp, éjszaka lába kélt... Bejelentik a rendőrségen, hogy ellopták, de valójában eladták 10 millióért egy orgazdának és már egy másik építkezésen használják.

máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
De letezik hasonlo gep olcsobban, raadasul nemet gyartmany, szoval nem aliexpress, es ok 2 ev garanciat adnak ra. A masik pedig tenyleg azert kerul annyiba, mert a markanevet fizetjuk meg. Sokkal konnyebb ugy eladni egy szolgaltatast, vagy akar termeket, ha mar ismert a neve es innen-onnan hallottak rola az emberek. Mindenesetre kiprobalom az olcsobbat is, aztan akkor fog igazan kiderulni.
máj. 13. 10:31
 33/60 anonim ***** válasza:
Ha sokan vagytok ott a szalonban, összedobjátok rá a pénzt, a hasznot meg szét és mindenki boldog.
máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

Ha ez annyira felkapott kezelés lenne, ahogy itt előadod, akkor már minden sarkon elérhető lenne. 7-15 millió nem olyan nagy összeg, hogy ne tudnák sokan kifizetni, főleg a szépségszalonok tulajdonosai.

Szóval az egész sztori valahogy nagyon sántít nekem...

máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
Ha van 3 milliód, szívesen megszerzem neked a 15 milliós gépet annyiért.
máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Fényterápiás fiatalító kezelés, 94 éves nagymamám is ezzel rágja a fülem "Vigyél el, vigyél el!", 18 hónapos kezelés havi 2*15perc, 30eFt/alkalom, közben meg van havi 84eFt nyugdíja...
máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:

#36

Vidd el akkor, hátha fiatalodik egy 10-est az öreglány! 🤣

máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

Ide vidd el inkább, ez drágább, egy kezelés 200 rongy és 7 évet fiatalít, vagyis a 94 éves nagyanyád csak 87-nek fog kinézni utána! 🤣

"Teljes arc -35% 298.000 Ft helyett 193 700Ft"

máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
Én is vennék egy ilyen gépet, melyik a legjobb most a piacon?
máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

“Majdnem minden sarkon megtalalhato lenne” ez kb igy is van Budapesten, rengetegen csinaljak a kezelest, ilyen-olyan kinai vagy dragabb geppel is, viszont igy is sok a vendegem.. az eredmeny sikeressegehez alapos kezeles kell, sok szalon pedig a mennyisegre megy es “futoszalagon” kezelik a vendegeket, jartam en is ilyen helyen… bementem, a recis adott egy papirt a kezembe, hogy irjam ala, csuszas is volt es az alkalmazott kislanynak korgott a gyomra kozben, es meselte, hogy berlik a gepet es ilyenkor enni sincs ideje, 12 oraban jonnek a vendegek… a kezeles utan volt 2 percem osszeszedni magam es gyorsan kimenni a kezelohelyisegbol, mert mar ment is a kovetkezo…..

Nalunk csaladias a hangulat, nem feszult, adok nekik idot mindenre, konzultalok, kerdezhetnek mindenrol.. nem mindegy azert a kozeg :)

máj. 17. 12:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!