Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok lesz a Bitcoin...

Mit gondoltok lesz a Bitcoin 2000$,5000$,10. 000$ esetleg 100. 000$?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerint meddig fog emelkedni az értéke?

2014. jan. 31. 00:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem előbb-utóbb rájönnek az emberek, hogy nincs kolbászból a kerítés, és teljesen értéktelen lesz a bitcoin. Persze mivel értéke mások véleményétől (is) függ, ezért tévedhetek is.
2014. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
gondolom neked nincs bitcoinod
2014. jan. 31. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nemsokára egy egész bolygót is meg lehet venni majd egy Bitcoinért, később egy egész naprendszert, majd egy egész galaxist, majd az univerzumot. Aztán ennyi. Talán hogy tovább tudjon nőni az ára, mesterségesen létrehozhatunk egy multiverzumot.


Szerinted az árak az égig nőnek? Az amerikiaik is azt hitték amikor sorra vették fel a lakáshiteleket. Aztán majdnem összeomlott az egész gazdaság, mert ezekre a hitelekre származtatott termékeket bocsájtottak ki ( Cds, cdo stb. ), amik a lakáshitelek bedőlése után elértéktelenedtek, és mindenki aki rossz irányba spekulált, bukta az életét. Így lesz a Bitcoinnal és minden más coinal is. LUFI MIND.

2014. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bitcoint hogy lehet a hitelekhez hasonlítani? egyáltalán tudod miről beszélsz? :D
2014. febr. 2. 00:44
 5/15 anonim ***** válasza:
A bitcoin mint ötlet egyáltalán nem akkora baromság mint az óvatos laikusok számára ez evidencia, de a laikusok másik fajtája a csalók, a pénzmosók és a spekulánsok a bitcoin vesztét okozták. Az ingatlan-lufihoz ennek a sztorinak amúgy valóban nem sok köze van, inkább maradjunk a tulipánhagymáknál :)
2014. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Túl sok köze nincs, de annyi igen hogy ez is lufi mint az. Ott is a származtatott termékek okozták a gondot, amit az emberek szorgalmasan vásároltak fel, mert ahogy most a Bitcoinra, akkor arra mondták hogy jó befektetés. Az volt. Itt is. Egyik nap 1000$ az ára, másnap már csak 500$. Szerintetek kik teszik zsebre azt az 500$ nyereséget? Persze lesz egy két kisbefektető aki nyer rajta, de az nyer igazán akinek van annyi pénze hogy ilyen mértékben megmozgassa az árfolyamot.

Nem egy cikket olvastam arról hogy hekkerek DDoS támadást indítottak a nagyobb bitcoin tőzsdék ellen, hatalmas eséssel reagált erre a bitcoin árfolyama. Mit gondoltok kik vágták zsebre a lóvét?

2014. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Igen egész nap GYK logó okostojás. Veled ellentétben én tudom miről beszélek, te még a különböző fogalmakkal sem vagy tisztában.

A Bitcoin lufi, és kész. De tedd csak bele a pénzed, aztán majd ha veszítesz, írj hogy mennyit buktál. Az aranynál is ment a duma hogy majd 2000$ lesz még az idén az árfolyama, akkor kb. 1700-1800$-t ért (ez volt 2013-ban), most meg 1200-1300$ körül mozog az árfolyama.

Az Apple-nél ugyanez volt, annak meg 500$-on van az árfolyama, pedig 800$-on annak is jósolgatták hogy nemsokára 1000$ fölé megy, most kell venni.

A napokban ugyanez volt a Ft-nál is, néhány nap alatt felment 314-ig az Eur/Huf árfolyama, és jött a jósolgatás hogy még a héten eléri a 320-at, majd néhány hét és akár 350 is lehet. Nézd meg most: Eur/Huf 308.

Én ilyenkor mindig a hírekben megnevezett iránnyal ellentétes pozíciót veszek fel és dörzsölöm a markom.

Javaslom neked is hogy ésszel gondolkozz és ne a hírekre, mesékre hagyatkozz.

2014. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De ugyanez volt a FB-al is. Bereklámozták hogy ezzel majd mennyit lehet nyerni és aztán a sok lúzer jó sokat veszített. Lehetett nyerni valóban, csak nem az olyanoknak mint te.


Amúgy nemrég beszéltem egy illetővel, aki altcoint-ot készített, állítása szerint az elsőt magyarországon. Ilyenekbe érdemes befektetni. Vagy maga készít az ember ilyet és rásózza a hozzád hasonló lúzerekre, vagy más készíti el és te már az elején beszállsz.


Szerintem mielőtt ilyen téren nálad jártasabb emberektől kérdezed meg hogy tudják-e miről beszélnek, szerezz egy kis jártasságot a témában.

2014. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

"Az ingatlan-lufihoz ennek a sztorinak amúgy valóban nem sok köze van"


Akkor miért nevezed magad is lufinak? A tulipánhagyma is lufi volt, a Bitcoin is az. Az ingatlan hitel maga nem lufi volt, a származtatott termékek tették lufivá, ezt írtam én.

2014. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért mert feltettem egy ilyen kérdést még nem azt jelenti hogy nem vagyok jártas :) a véleményetekre voltam kíváncsi és tök máshol kötöttetek ki, senki se válaszolt az eredeti kérdésemre csak ment az okoskodás hogy kiért jobban hozzá gratulálok (tisztelet a kivételnek) a másik hogy az én meglátásom szerint ez egy teljesen új dolog a világ és az emberek számára, ti meg azt mondjátok hogy ez ugyanaz mint a hitel, ugyan az mint a tulipán, ugyanaz mint az arany, vagy az apple részvények a legröhejesebb a Ft-al hasonlítani, nézz rá egy 10 éves Ft/euró vagy Ft/dollár grafikonra, aztán keresd meg a bitcoinét, ti úgy beszéltek mint akik 100%osan fixen tudnátok pedig szerintem csak tippelni lehet a bitcoin jövőjét, el kéne olvasni a kérdést, az meg a másik hogy miből gondoljátok hogy milliókért vásároltam bitcoint mind1 nincs értelme veletek vitatkozni mert képtelenek vagytok a normális válaszadásra és még 1x mondom tisztelet a kivételnek
2014. febr. 18. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!