Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik, hogy valaki kitört...

Létezik, hogy valaki kitört az átlag életből (szegénységből) MLM által?

Figyelt kérdés

Tegnap hívtak MLM rendszerbe.

Azért kérdezem, mert egyfolytában ,mondták, hogy alig van kiút a gyári melóból, átlag fizu semmire nem elég (kb 110-140E Ft) stb... És nem halad az ember semerre átlag fizetéssel.

Ezzel tökéletesen egyet is értek. Viszont az e területen tapasztalt embereket szeretném megkérdezni csak kíváncsiságból.

Sokat hallottam már a Multi Level Marketingről és utána is néztem mi is ez.

Elhiszem, hogy sikeresek azok, akik az elején kezdik el és sokat zsebelnek be ha az alattuk lévő vonalon szorgosan dolgoznak az illetők.

Az érdekelne, ha egy átlagember (aki nem az elején kezdte, hanem utólag hívták) valaha csatlakozott ilyen rendszerbe, ért el sikereket úgy, hogy ott bírta hagyni az állását, mert szinte az már akkor feleslegessé vált? Létezhet, hogy akkor is működne?



2014. okt. 29. 06:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
62%

Hogy ne csak magamat ismételgessem, tessék, pár egyéb cikk:

[link]

[link]

[link]


És ha valaki röhögni akar a sok MLM-es marhán:

[link]

2014. okt. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
37%

Neked nincs is semmi tapasztalatod az mlmről, csak valaki idegesített, akiről azt gondolod, hogy mlmmel foglalkozott. Ugye?


Amúgy engem sem találnak meg. Egyszer volt vki, de az pilótajáték volt... Mondjuk az illető is azt hitte, hogy mlm... :-) Szóval érthető , hogy a nulla tapasztalattal rendelkezőknek f.ngjuk sincs a dologról...

2014. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy folyamatosan lyukra futsz. De, van tapasztalatom, ismerek egy jó pár embert, aki MLM-ezett, de, igyekszem különböző témákról olvasni, így az MLM cégek működéséről is, és az elcsépelt agymosó dumák nagyrészét is ismerem ennek köszönhetően (pl.: ez NEM piramisjáték, te biztos valami olyat láttál stb.).

Csak két példa: sem az Amway, sem a Zepter nem piramisjáték, de ez egyik céget sem teszi jobbá vagy szimpatikusabbá...és erre most ne mondd, hogy ezek a cégek fujj-fujj-fujj, bezzeg a Piripócs-2018 MLM hálózat fantasztikus, mert ezt mondja minden MLM-ügynök.

2014. okt. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
20%
hát, tényleg f.ngod nincs... A zeptert hogy sikerült idekeverned?!? Édes jó istenem! Köze nincs az mlmhez! Sima direkt értékesítő cég... Na... ennyit ér a válaszod...
2014. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
74%

"Köze nincs az mlmhez"

Édes faszom...

2014. okt. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
72%
de hogy kifejtsem: ja, a zepter nem a klasszikus mlm piramist építi fel, de nagyon sok elemet használ az MLM-világból. és most ebbe tudtál belekötni csak? ostoba.
2014. okt. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
77%

megtaláltam az idézetet, amit kerestem a Zepterről:

"ez nem hagyományos mlm. ez egy ügynöki munka, ahol elvárják tőled,hogy tisztességtelen legyél."

Ugye vágod, hogy mi a hasonlóság?

2014. okt. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
78%

Oké, felsoroltál 9 olyan művelt embert, aki MLM-ezik.

Csak két kérdésem lenne:

1. Vajon erre a 9 emberre hány gyári munkás, takarító, pénztáros, boltos, pultos, postás jut?

2. Ezen 9 ember közül hány olyan van, aki az utóbbi 2 évben csatlakozott, és keres is vele annyit, mint amennyi amúgy a fizetése?


Persze, most majd lökni fogsz pár random adatot, mondván úgysem tudja senki ellenőrizni, majd pedig folytatod a fene nagy keresztes háborúdat. (Egyébként finoman megjegyezném, azzal, hogy felsoroltál 9 jó korán beszervezett húzónevet, pont hogy az én állításaimat támasztottad alá.) Persze, ezzel egyszeri gyári munkásokat el lehet ámítani, akiknek elég, ha pár húzónevet bedobsz, de azért ugye nem hiszed el, hogy értelmes embereket ilyennel meg tudsz győzni?

Bár nem is értem, miér tállok le vitázni egy MLM-ügynökkel. Mindgyikük olyan, mint a hittérítők. Nem érdekli őket sem statisztika, sem logika, csak ugynazt szajkózzák, amit a kimosott agyukba belevertek, tök mindegy, hogy a szeme láttára cáfolták meg.

2014. okt. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
68%

pl. forever living tököm:

[link]

[link]

[link]

csuda szimpatikus cégecske ez is.

2014. okt. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
29%

nem, semmit nem használ a zepter, ami mlm jellemző lenne, ugyanis az nem mlm... belefutottál, és most magyarázod a bizonyítványt, és 'ostobázol'. Ennyi maradt, a személyeskedés...


pár dolog... A zepter vevőket keres, az mlm partnereket. Ha zepteres vagyok, azt kínálom fel, hogy elveszem a pénzed, ha mlmes, akkor azt, hogy dolgozok neked, hogy legyen pénzed neked is.


De szerintem kezdesz túl ingerült lenni, hogy felfogd a lényeget... majd jövő hétre lecsillapodsz. Talán visszanézek majd... pihenj!

2014. okt. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!