Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik, hogy valaki kitört...

Létezik, hogy valaki kitört az átlag életből (szegénységből) MLM által?

Figyelt kérdés

Tegnap hívtak MLM rendszerbe.

Azért kérdezem, mert egyfolytában ,mondták, hogy alig van kiút a gyári melóból, átlag fizu semmire nem elég (kb 110-140E Ft) stb... És nem halad az ember semerre átlag fizetéssel.

Ezzel tökéletesen egyet is értek. Viszont az e területen tapasztalt embereket szeretném megkérdezni csak kíváncsiságból.

Sokat hallottam már a Multi Level Marketingről és utána is néztem mi is ez.

Elhiszem, hogy sikeresek azok, akik az elején kezdik el és sokat zsebelnek be ha az alattuk lévő vonalon szorgosan dolgoznak az illetők.

Az érdekelne, ha egy átlagember (aki nem az elején kezdte, hanem utólag hívták) valaha csatlakozott ilyen rendszerbe, ért el sikereket úgy, hogy ott bírta hagyni az állását, mert szinte az már akkor feleslegessé vált? Létezhet, hogy akkor is működne?



2014. okt. 29. 06:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
44%

Simon!


9 tetszőlegesen kiválasztott orvosra mérnökre stb hány gyári munkás, takarító, pénztáros, boltos,

pultos, postás jut?


köszi!


Ha ezek közül csak 4 csatlakozott 2 even belül, akkor mi van? Mit akarsz sugallni? Hogy nincs művelt ember mlmben? Megdőlt. Hogy nem lehet ma elkezdve sikerre vinni? Megdőlt. Vagy hogy több az iskolazatlan mint az iskolázott? Mint bárhol. Szeretnél kérdezni valamit? Vagy csak böfögni fel a butaságokat?


Ja, és te most megcáfoltál valamit?

2014. okt. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
70%
"belefutottál, és most magyarázod a bizonyítványt, és 'ostobázol'." Mint írtam, egy csomó mlm-es agymosó baromságot alkalmaznak ők is, ebbe nem "belefutottam", szándékosan hoztam fel példának...a személyeskedést meg te kezdted...
2014. okt. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:

"Ki ne szeretne százezreket keresni úgy, hogy igazából egy percet sem dolgozik érte?"

A legtöbben itt tényleg nem tudják, hogy mi az mlm ,mint kedves Simon is.

Köszönöm a válaszokat inkább ne fáradjatok.

2014. okt. 30. 06:50
 34/70 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!


Fogalmazzunk úgy, hogy nem minden MLM rendszer alkalmas a meggazdagodásra. Én pl. egy 20 éve működő cégnél vagyok. Egészségmegőrző termékek (gépek, táplálékkiegészítők). Magam is használom a termékeket ezért tudom, hogy jók, különbem nem is ajánlanám. Sőt, van olyan termék, amivel nem vagyok megelégedve, azt nem is ajánlom. Rengeteget kell dolgozni, de nem lehetetlen megcsinálni. A szponzorom, már olyan szinten van (50 vásárlója van és több mint 1000 ember van a hálózatában), hogy már havi szinte, adókat is leszámítva 500 ezer a havi jövedelme, de még mindig aktívan tevékenykedik. Nem azért mert pénzéhes, hanem mert szereti csinálni és főként mert a munkája során a kollégák terelgetésére összpontosít. Ritka a jó szponzor, nekem nagy szerencsém volt vele. Amit a cégemnél a leginkább előnyösnek tartok, hogy könnyű a szintlépés, és nem egy erőszakos marketinget folytat. Sosem zaklattam az ismerőseimet és a rokonaimat, egyszerűen emberekkel beszélgetek és közben ha úgy adódik a téma szóba hozom az üzletem. Így az emberek szívesebben veszik. Ezzel a módszerrel léptem át az első öt szintet. Megtanítottak arra, hogy milyen körökben érdemes mozogni, eljárni, ahol rátalálhatok a célcsoportomra. Nem állítom, hogy nekem már nem kell mellette dolgoznom, mert ami bejön most még csak arra elég, hogy a saját részemre ingyen jutok hozzá a termékhez. Ha egy nagyon jó cég áll mögötted és termékek jók, akkor senkinek nincs veszteni valója. KB. nekem még 2 szintet kell fellépnem ahhoz, hogy legyen egy 100.000 Ft nettó jövedelmem belőle. Ez kb még 1 év, ha minden jól megy. Hamis az a feltételezés,hogy csak azoknak jó,akik az elején kezdik. A jó mlm cég állandó forgalmat generál, ami állandó jövedelem forrás. Egy jó hálózatot, ami tényleg jövedelmező, 2-3 év felépíteni olyan embernek aki valóban foglalkozik vele. Szóval nem hülyeség mlm-el foglalkozni, de tényleg fontos, hogy milyen a cég, milyen termékeket forgalmaz, ki a célcsoport, milyen az előrejutási lehetőség.

2014. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező!


Az MLM olyan mint egy vallás. Akik a tagjai lettek azok fanatikusok. Azok az édes anyukájukat nem fogják úgy megvédeni mint az MLM-et. A tény viszont az amit már jól tudsz:

-SENKI nem gazdagodott meg MLM-ből aki az utóbbi 5 évben csatlakozott. Egy darab ilyen embert nem tud mutatni egyik fanatikus sem.

-Aki korábban elkezdte és aggyal rendelkezik az tényleg tud kaszálni, de ez nagyon kevés ember.

-Azok száma akik elkezdték és rövid időn belül abbahagyták egyértelműen a túlnyomó többség, vagyis itt a legnagyobb a fluktuáció

-És végül vannak még több százezren, főleg képzetlen háziasszonyok, 8 általánossal rendelkező idióták akik küzdenek még vele éhbérért, mert mindig várják a milliókat amiket sosem érnek el.

-Sajnos az ország túlnyomó többségének az "MLM" szó kb. a "hányinger" definíciója, a fent említett okokból.

-Nem fogsz tudni meggazdagodni, de még megélni sem. 20 évet késtél.

2014. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
72%

"Ha zepteres vagyok, azt kínálom fel, hogy elveszem a pénzed, ha mlmes, akkor azt, hogy dolgozok neked, hogy legyen pénzed neked is. "


Ekkora undorító mocskos hazugságot már régen olvastam. Vajon egy MLM-es zombi el is hiszi hogy ő igazából csak jót akar a partnerének, nem pedig a pénzét? Tényleg lehet a fanatizmus olyan szintjére jutni hogy ő ebben őszintén hisz?

2014. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
6%

" el is hiszi hogy ő igazából csak jót akar a partnerének"

Aki nem annyira buta, mint itt egyesek az megérti ab

az MLM lényegét, vagyis én csak, akkor leszek sikeres ha másokat sikeressé teszek.


Ami meg a meggazdagodást illeti (először is definiálni kéne, hogy ez mit is jelent pontosan) jópáran vannak akik az elmúlt 2-3 évben érték el azt a jövedelmet amit az itt okoskodók legfeljebb a forint romlás miatt fognak egyszer megkeresni.

2014. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
79%

"jópáran vannak akik az elmúlt 2-3 évben érték el azt a jövedelmet"


Mutass EGYETLEN ilyen embert kérlek. Bármilyen hivatalos cikket linkelhetsz.

2014. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
14%

Tessék, válogass, szabadon használhatod a bal oldalon a szűrőfeltételeket...


[link]


Egy Magyarországon huszonéves cégről beszélünk... Van kérdésed esetleg, vagy jó neked a hőbörgés is?

2014. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
75%

Ezt te sem gondolhatod komolyan. Itt csak az látszik hogy egy rakás ember mikor kapott valami Amway-plecsnit. Továbbra sem tudjuk hogy ezek az illetők:

-mikor kezdték el az iparszerű átverést (értsd: MLM-et)

-jelenleg mennyit keresnek (az Amway-plecsni nem pénz)

2014. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!