Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Biztos lábon álló vállalkozók!...

Biztos lábon álló vállalkozók! Ki mit csinál, hogy kezdtétek el?

Figyelt kérdés

Pájakezdő leszek és mindenképen valami vállalkozást akarok majd csinálni, nem akarok beállni az alkalmazotti mókuskerékbe!

23/f



2016. márc. 25. 10:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező azt már tudni hogy nincs eszed a vállalkozáshoz, de pénzed van-e rá? Az is kell az indításhoz.
2016. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%

Én gázszerelőként kezdtem, majd egyre jobban ment. Ma enyém a fél megye (Fejér) van sok milliárdos árbevételem évente.

A jóisten, a szerencse és Orbán Viktor barátsága segített ebben.


M. Lőrinc

2016. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem tanácsokat kértem, hanem személyes tapasztalatokat, azt, vártam, hogy olyanok válaszoljanak, akik vállalkozók és stabil lábakon állnak. A kérdés az volt, mivel foglalkoznak és hogyan kezdték el. Nem kértem tanácsokat, nem kértem kioktatást. ellenben 1 kivétellel csak azt kaptam.

Itt kell kitrollkodnotok magatokat...

Apám is vállalkozó csak én mást szeretnék csinálni, nem azt amit ő csinál, ehhez próbáltam volna ötleteket gyűjteni... De látom nagyon rossz helyre jöttem, itt csak a szavakkal vagdalkozó feldúlt szerencsétlenek vannak. Sajnálom, hogy ez minden boldogságotok, hogy egy olyan topikban osztjátok az észt, amihez semmi közötök.

Apámnak fuvarozói cége van Ausztriában, annyi millió ft-t tett nekem egy bankszámlára gyerekkorom és iskolás éveim alatt, ahány éves éppen voltam. Ha ismeritek a matekot, bár ilyen szövegértés mellett ezt őszintén kétlem, talán ki tudjátok számolni, mekkora kezdőtőkével rendelkezem, ha idén diplomázom.

Szerencsétlen megkeseredett lúzerek...

2016. márc. 25. 14:07
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

# 13


Én úgy kezdtem vállalkozni, hogy kértem kölcsön 15.000Ft-ot.

Persze ez nem ma volt...

Azóta több vállalkozásom is volt, most is épp egy új területen igyekszem betörni a piacra.


Alapvető jó tanács: csak olyanba fogj bele, amihez értesz.

Vállalkozást nem úgy indít az ember, hogy van egy halom pénzem, és belefogok valamibe amihez eddig semmi közöm sem volt.

2016. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%

#13 álmodban talán.


amúgy ha apád ekkora sikerember, akkor miért noname forumon kérsz tanácsot noname emberektől, és miért nem tőle első kézből?


jövőbeli vállalkozóként meg kellene tanulnod kezelni a kritikát, mert nem számít, hogy az ereidben is pénz csörög, attól függetlenül fogod kapni az osztást kegyetlenül. Ha nem bírod a kiképzést lelkileg, én mint az itteni példa is mutatja, hogy nem bírod, akkor ki fogsz égni rövid időn belül.

2016. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%
Sántít a sztori: ha apád sok-sok tíz millió Ft-ot tett volna a bankszámládra, akkor nem mentél volna egyetemre és nem félnél attól sem hogy be kell állnod az "alkalmazotti mókuskerékbe"!
2016. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, hallgass 14-es, 15-ös tanácsira, kritikájára és tényleg csak olyanba kezdj, amihez értesz.

Mivel nem írtad, milyen irányba mennél, ezért ne csodálkozz, ha nem komoly válaszokat kapsz.

Egy vállalkozást nem úgy szoktak indítani, hogy "valami vállalkozást akarok majd csinálni" Ez meglehetősen komolytalan megfogalmazás... Ráadásul hiába van egy rakás pénzed, ha nem értesz a vállalkozáshoz, nincs üzleti terved, elképzelésed, akkor sokkal, de sokkal gyorsabban fognak elfolyni a milliók, mint gondolnád...


És igen, egy vállalkozónak bírni kell a kritikát is, sőt, ennél sokkal keményebb helyzeteket is meg kell tudni oldani.


Amúgy kíváncsi vagyok, hogy ki volt az az 1, aki szerinted hasznos választ adott? Te melyiket találtad annak? mert én pl többet is.

2016. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem árt, ha először megtanulsz helyesen írni és fogalmazni.
2016. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

15-16 ha lenne eszed, tudnád, hogy a pénz nem a fán terem, és 1 dolog, ha valakinek van pénze, még egy dolog, hogy azt meg tudod e fialtatni, vagy csak szépen lassan hagyod kicsorogni a kezedből... Ehhez pedig rengeteget kell tanulni. ilyen hozzáállással neked soha nem lesz.

Nem, nem tanácsot kértem, hanem ötleteket gyűjtök... De látom nehéz a felfogásod.

2016. márc. 26. 08:37
 20/28 A kérdező kommentje:
nem szorulok rá a helyesírásra, leszarom a magyar nyelvet, holtnyelv... a tanult nyelvben meg oda kell figyelni így nem kihívás helyesen írni.
2016. márc. 26. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!