Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Biztos lábon álló vállalkozók!...

Biztos lábon álló vállalkozók! Ki mit csinál, hogy kezdtétek el?

Figyelt kérdés

Pájakezdő leszek és mindenképen valami vállalkozást akarok majd csinálni, nem akarok beállni az alkalmazotti mókuskerékbe!

23/f



2016. márc. 25. 10:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Fogyatékos egy troll vagy babám, még szánni sem tudlak, annyira visszataszító "egyéniség" vagy, viszont nevetni jó rajtad, így kapsz 1 piros pontot :)


"Apámnak fuvarozói cége van Ausztriában, annyi millió ft-t tett nekem egy bankszámlára gyerekkorom és iskolás éveim alatt, ahány éves éppen voltam. Ha ismeritek a matekot, bár ilyen szövegértés mellett ezt őszintén kétlem, talán ki tudjátok számolni, mekkora kezdőtőkével rendelkezem, ha idén diplomázom."---Adatok hiányában nem tudja senki kiszámolni a fantáziavagyonodat, te "Szerencsétlen megkeseredett lúzerek..."-ek! Bár esetedben a hatökör találó kifejezés, így maradhat a lúzerek kifejezés :)


276 000 000Ft-ra jönne ki az összeg, amit tudatlanul bekamuztál, de elfelejtetted benagyzolni a költekezésedet mértékét!

2016. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
+ a kamat...
2016. márc. 26. 13:16
 23/28 anonim ***** válasza:

"nem szorulok rá a helyesírásra, leszarom a magyar nyelvet, holtnyelv... a tanult nyelvben meg oda kell figyelni így nem kihívás helyesen írni."


Nem kihívás? Úgy tűnik neked mégis az.

Azt meg kétlem,hogy a magyaron kívül más nyelvet is beszélsz. Esetleg a lovárit vagy a beást...

2016. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
De most komolyan úgy akarjátok a kérdező állítását megcáfolni hogy elkezditek kritizálni a helyesírását? :((( Én nekem sem tetszik a kérdező stílusa, de ez hatalmas érvelési hiba az egyik fél részéről, és így a kérdező nyugodtan kiszállhat az egészből mert nem lesz előrehaladás soha.
2016. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
10# nem nem vagyok ott reggel, hogy kiadjam a munkát, eleve megoldható sem lenne, ha 3 alkalmazott éppen velencében dolgozik, másik négy meg angliában... Tudják a dolgukat, nagyon régóta "együtt vagyunk" megbízunk egymásban így nekem nincs más dolgom, mint menni a munka után és tárgyalni.
2016. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#19 én boldog vagyok pénz nélkül is, nem ez az elsődleges az életemben.


Amúgy pont a tanulás miatt írtam, hogy kérdezz a sikeres apádtól aki 100 milliókat pakolt a számládra. Ki tudná jobban a pénzgyártás csínját-bínját, mint akinek ekkora vagyona van.

2016. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Reggel felkelek 9kor, 11-re megyek egy meetingre, majd ebédszünet egy drága étteremben, 2kor kávézgatás, email nézegetés, pár telefon, megnézem hova menjek megint nyaralni. Kéthavonta nyaralgatás, évente új kocsi, habzsi-dőzsi.

Ilyen válaszra számítottál?


Mert a valóság nem ez. A vállalkozás végtelen stresszel jár és napi 10-12-14 órával garantáltan járni fog.

Vállalkozóként sok más vállalkozót ismerek, de egy sincs olyan hogy egész nap nem csinál semmit, mégis milliókat keres.

2016. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

van százmilliód és itt bohóckodsz?

TE BOHÓC

2016. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!