Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 100 milliós terv. Szerintetek...

100 milliós terv. Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kitaláltam egy 100 milliós tervet, amit 5 év(max 10) alatt szeretnék kivitelezni.

A 100 milliós terv arról szól, hogy 5-10 év alatt 100 milliót gyűjtsek össze.


A tervem, hogy online SEO képzéseket árulok illetve SEO szolgáltatást nyújtanék saját vállalkozással.

Így a költségeim viszonylag alacsonyak.

Számításaim szerint havi 2 millió forinttal el is érhetem a célt.


A 100 millió csak egy képzeletbeli cél, amiből kb életem végéig ellennék. Jelenleg 24 éves vagyok, szoftverfejlesztőként dolgozom vidéken.


A vállalkozásom egyik alapszoftvere már kész. Jelenleg is dolgozik tesztüzem alatt pár ismerősnek.


A kérdés, hogy szerintetek reális-e a 100 millió kivett pénz 5-10 év alatt egy egyszemélyes válllakozásnál a fenti leírásnak megfelelően?



2019. márc. 4. 10:32
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Természetesen így gondoltam én is.

Az exponenciális növekedéssel pedig csak azért nem számoltam, hogy a legrosszabb esetet vegyem figyelembe. :)

2019. márc. 5. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!