Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aki nem vegán, az hogy mondhat...

Aki nem vegán, az hogy mondhatja magáról azt, hogy védi az állatokat?

Figyelt kérdés

Hiszen semmi logika nincs benne. Bizonyos állatok haljanak meg, a többit meg védjük?

Magyarázza már el valaki nekem…



2021. júl. 22. 17:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/118 anonim ***** válasza:
81%
Jaj könyörgöm, a stílusoddal van a baj és a szenteskedő attitűdöddel, ami már sokaknak feltűnt. Az pedig, ahogy korábban a növényekről nyilatkoztál hiteltelenné tett. Más vegetáriánus is kiakadt rád a kommentszekcióban.
2021. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/118 anonim ***** válasza:
84%
Vegetáriánus vagyok és igen, egyetértek az előttem szólókkal. Agresszív vagy. Anó húst hússal evő voltam. Nem, nem az változtatott meg, hogy bűn húst enni, mert nem. Más ok miatt döntöttem így.
2021. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/118 A kérdező kommentje:
Oké.
2021. júl. 27. 23:24
 94/118 anonim ***** válasza:
19%
Én vegán vagyok, múltkor feltettem ebben a kategóriában egy majdnem ugyanilyen kérdést, itt az egyik válaszoló be is linkelte, azt hitte hogy mi ugyanazok vagyunk, mindegy. Ott kevésbé volt gyűlölködő hangulat, mondjuk én lazább elvű vegán vagyok, csak arról igyekeztem meggyőzni őket, hogy ne az ipari állattartást támogassák, vagy kevesebb húst fogyasszanak. Észérveket írtam, az lett a végkifejlet, hogy ezekre nem igazán tudtak válaszolni, így emiatt kifulladt az egész beszélgetés, mert akkor inkább nem írnak, csak ha bunkózni lehet. Páran elkezdtek védekezni hogy etikus helyről szerzik be a húst, néhányan legalább értelmes kérdéseket tettek fel. Viszont volt néhány fafejű tudálékos tudatlan, na én akkor jöttem rá, hogy intelligencia hiányában nem lehet értelmes beszélgetést folytatni. Engem teljesen kiégetett ez a buta mentalitás, összefüggéstelen érvek, tények kiforgatása, hivatalos kutatások elbagatelizálása. Szóval így mégegyszer anonim módon biztosan nem fogok egy jó darabig elkezdeni energiát befektetni egy random akárkibe, akinek annyi intelligenciája sincs mint egy majomnak. Élőben legalább látom kivel van dolgom, gyorsan felmérem, hogy van-e értelme egyáltalán vesződni. Ezekkel az emberekkel tök értelmetlen beszélgetni, akik egy zsák krumpliért eladják az országot, ez nem szint, ezeknek előbb újra kéne kezdeni az általános iskolát, és onnan folytatni. Amúgy szavakkal és érvekkel is nagyon nehéz meggyőzni valakit, még egy okosabb embert is. Én is ugyanez a kategória voltam, mint itt egypár ember. Nekem egy számomra hiteles személyiség véleménye számított a veganizmusban nagyon sokat, és egy videó az állatipar kulisszatitkairól. Ha ezek nincsenek, valószínűleg itt oltogatnálak én is téged. De mivel én nem ez a kőbunkó kategória vagyok, még el is tudtam gondolkodni az észérveken, és rá is sikerült jönnöm, hogy ezekben a dolgokban van némi igazság. Ha elhivatást érzel magadban, egyébként a gyakori kérdések jó hely gyakorolni, de az aktivizmus sokkal jobb. Az aktivista mozgalmak annyival jobbak, hogy ott csak érdeklődőkkel beszélsz többnyire, erre az oldalra meg minden frusztrált paraszt idejár levezetni a feszkót. Bocs hogy beletrollkodtam a kérdésedbe.
2021. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/118 anonim ***** válasza:
84%
94. Na azért rengetegen próbáltak a kérdezővel normális hangnemben kommunikálni, nem nagyon írt nekünk se vissza semmi érdemlegest, sőt, irrelevánsnak titulálta az észrevételeinket, ami nem felelt meg az ő szája ízének. Nem gondolod, hogy elgondolkodtató, hogy még más vegetáriánusok is szóltak neki, hogy vegyen vissza? Érdekes, hogy vegán létedre te pedig majmozol, ami egy kimondottan intelligens fajokat takaró fogalom... Némileg aláássa a te állatszeretetedet hitelességét is.
2021. júl. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/118 anonim ***** válasza:
84%
* állatszereteted
2021. júl. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/118 anonim ***** válasza:
84%
#90 szerintem sehol nem volt írva hogy minden vegán rossz, csak a hozzád hasonló gyűlölködőkre írtuk. Akik elvannak maguknak és nem esznek állatot, meg állati eredetű dolgokat, de NEM PRÓBÁLNAK TÉRÍTENI, nyugodtan! Hajrá! Nem szólok bele. Nem mondom rá hogy hülye, hisz megértem az okait. Már írtam egyszer: ki mit eszik, mindenkinek magányügye.
2021. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/118 anonim ***** válasza:
78%
Én mindennap eszek húst, és akkor mi van? Ez a természetes, húst hússal zabálni! 😁😛
2021. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/118 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, egy szövegértés és nyelvtantanfolyamon gondolkoztál már?
2021. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/118 A kérdező kommentje:
En nem tartom maganugynek azokat a dolgokat, amiert masoknak kell meghalniuk.
2021. júl. 28. 10:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!