Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aki nem vegán, az hogy mondhat...

Aki nem vegán, az hogy mondhatja magáról azt, hogy védi az állatokat?

Figyelt kérdés

Hiszen semmi logika nincs benne. Bizonyos állatok haljanak meg, a többit meg védjük?

Magyarázza már el valaki nekem…



2021. júl. 22. 17:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/118 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hagyjuk a kérdezőt. Bízom benne, hogy csak trollkodik. Ha pedig tényleg komolyan gondolja, akkor nagy bajok vannak nála (és nem, nem a vegánságod az).
2021. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/118 anonim ***** válasza:
82%
#111nek teljes mértékig igaza van!:)
2021. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/118 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy mentálisan beteg szegény. 😞
2021. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/118 anonim ***** válasza:
94%

Néhány lélekbúvár csudabogarat volt alkalmam megtapasztalni munka közben.

"Alanyiból" ismerem őket és nem vagyok könnyű eset.


Sajnos, a kérdező "kórképe" alapján újra igazolva látom, hogy a 'zagyturkászok minden degenerációja is kitermeli magából azokat, akiktől úgy jön ki a legzakkantabb beteg is, hogy "ojjé! ez még nálam is hlyébb!"

Ahogy Hofi kiszólt az Elme Gyógy-és Intézetből: "Hát orvos az ilyen? Ez akar engem meggyógyítani, mi?"


​Hogyaszongya: "​Erosititek egymasban a tarsas hovatartozast​."


A vegánok között tényleg sokakban működik a csordaszellem, ha erre gondoltál​, tudjuk, nem mind meggyőződésből az egészsége ellensége.

De próbáld másokról feltételezni, hogy pl. tőlünk nem ugyanezen okból kaptál zömében egyező véleményeket.

Hogy ez téged mégsem késztet gondolkodásra?


​Jómagam sem vagyok százas, sose voltam, önálló véleményem mégis van.

Éppen ez az egyik dolog, amit a simaagyúbb lélekbúvárok​ rosszul, vagy sehogy sem tűrnek, és ez egyik hiteles fokmérője a szakértelmüknek.

EQ-leleted sem ígér semmi jót, soha nem leszel annyira empata, amennyire ilyen szakmához elméletilg és gyakorlatilag egyaránt lenned kéne.


Kedves kérdező! Megélhetési hangyapásztor lehet belőled, még "elismert szaktekintély" is...a magad köreiben. Bár nem lenne hátrány, ha már most keresnél valami számodra testhezállóbb munkát, ami nem haladja meg a képességeidet.

Egyetlen lehetséges mentségedet is aláástad, miszerint troll lennél.

Nem, neked az a képleted, hogy tényleg komolyan gondolod, ahogyan és amiről itt hittérítesz. Rajtad "szövegértés és nyelvtantanfolyam" sem segít.

Egy vagy azok közül, akinek Hofi se ​üzenne​ mást a ​mosoly országából​ :

"Orvosnak! Gyorsan​, ​orvosnak mutasd meg magad, orvosnak!

Nálam is így kezdődött, tele vagyok szövődménnyel!"

Sétálj nagyot, vedd be szépen a "lesz.rom" tablettádat, menj le alfába, lazíts, mert ha sokat idegeskedsz miattunk, előbb simul ki a szívgörbéd, mint amit az EEG-d "tüskéid" mutatnak.

Ez van, de ne csüggedj: én sem tankönyvekből, csupán "elméletileg" tudom, mennyire nem könnyű hlyének lenni. Valóságos művészet a miénk, úgy-e?


Egészséget, "rohammentes" szép napot, mindenkinek, üdv innen, a zárt osztályról.

2021. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/118 anonim ***** válasza:
62%
Itt a köztes megoldás, új feladat az állatvédőknek! Előbb rászoktatják a kérdezőt, meg úgy általában, Európát a bogár- és ponróevésre, mint gondolták volna. [link] És lesz ez a helyzet még cifrább is!
2022. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/118 anonim ***** válasza:
62%
*pondró : tegyétek helyre!
2022. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/118 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Klímavédelem 2.0: végleg betiltják a hús reklámozását egy holland városban

2022. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/118 anonim ***** válasza:
88%
2022. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!