Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aki nem vegán, az hogy mondhat...

Aki nem vegán, az hogy mondhatja magáról azt, hogy védi az állatokat?

Figyelt kérdés

Hiszen semmi logika nincs benne. Bizonyos állatok haljanak meg, a többit meg védjük?

Magyarázza már el valaki nekem…



2021. júl. 22. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
68%

lesz.rom, hogy "meg tud"-e... A fő kérdés, hogy AKAR-e! :))

!

És a válasz egyértelmű NEM

2021. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 anonim ***** válasza:
78%

43: el lehet élni egy sátorban is..


Mégis házat építenek az emberek maguknak.

2021. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondjátok, hogy vagytok annyira önzőek hogy érző és gondolkodó lények kínzása és meggyilkolása nélkül nem akartok élni.

Képzeljétek magatokat egy percre annak a disznónak a helyébe, kérlek.

2021. júl. 23. 22:30
 44/118 anonim ***** válasza:
76%

Ember nem tud meglenni egészségesen tisztán növényi étrenden. Kor előrehaladtával a szervezet nem termel elég kollagént, növényi úton nem, csak állati úton pótolható.

Plusz a növények is élőlények ahogy gombák is. Akkor azt se egyél.

Pár éve nem eszek húst, ellenben kollagént pótlom kapszula úton, ami ugye állati eredetű. Nem eszel húst, te dolgod, én sem, ellenben nem kezdek bűntudatot ébreszteni másokban. MIVEL más állatfajok is esznek húst. SŐT nem létezik tisztán növényevő állat. Van, hogy aligátor elkezd enni gyümölcsöt, van hogy a legelésző őz elkapja és megeszi a madarat. Ennyi. Ez a természetes.

2021. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/118 anonim ***** válasza:
75%
Ki mit eszik, mindenkinek magánügye! Semmi bajom nincs a vegánokkal (sőt meg tudom érteni a "miért"-et és tisztelni tudom az elhivatottságot), egyedül téged és a hozzád hasonló erőszakoskodó propaganda gyártókat nem tudom megkeddvelni!
2021. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 anonim ***** válasza:
80%

"Az erdőket azért irtják, hogy legelő legyen a helyükön. "

Nem.

Az erdőket azért irtják, hogy termőföld legyen a helyükön.

2021. júl. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 A kérdező kommentje:
Az már bőven nem magánügy, ha áldozata van.
2021. júl. 24. 07:25
 48/118 anonim ***** válasza:
79%
Remélem amúgy akkor semmi olyasmit SEM eszel, amiben pálmaolaj van, mivel annak kitermelése folyamán állatok élőhelyeit pusztítják el, illetve sokukat konkrétan le is gyilkolják miatta. A kókuszpálma ugyanez.
2021. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 anonim ***** válasza:
73%

Gyerekek, a növények is élőlények, képesek érezni. Szóval erről ennyit, legyen szíved, egyél követ.

Ja hogy vannak olyan kultúrák, ahol a köveknek is van lelke...

2021. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 anonim válasza:
30%

Szerintem az nem egy embernek a magánügye, hogy mégis mit eszik. A környezet szennyezés és ennek a következményei mindenkit érint. Persze lehet azt mondani, hogy az esőerdőt amiatt vágják ki, hogy ott termesszenek olyan növényeket amelyeket majd a vegánok fogják megenni, de nem. Azért vágják, hogy az állatok tudjanak mit enni, na meg persze a Nutella miatt, de ez már egy másik probléma. A tengereket, óceánokat teljes mértékben kizsákmányolják, szóval azok az "állatvédők" (akik úgy gondolják, hogy vannak haszonállatok, AMIK azért születtek, hogy megegyük és vannak édi-bédi szőrgombócok, delfinek, teknősök stb. AKIK azért vannak, hogy szeressük és védjük.), akik úgy gondolják, hogy ha esznek egy halat, akkor az égvilágon semmi baj nem történt. Ezeknek az embereknek mondom: lehet, hogy a haladdal együtt kifogtak egy delfint, amit egyszerűbb volt legyilkolni, mint visszadobni. (Azokat a kis címkéket, amik azt jelentik, hogy nem volt fölösleges erőszak, azokat meg lehet venni és tádá! Az emberek a te haladat fogják venni) És ekkor emiatt feldől az egyensúly, kihalnak a víziállatok, növények. Az üvegházhatású gázok egyensúlya még jobban feldől. A felmelegedés még inkább begyorsul, a jegesmedvék alól elolvad a jég, ők belesnek a vízbe és megfulladnak. A média rögtön felkapja az egészet, de nem sokáig fognak szomorkodni amiatt a jegesmedve családért, akik beleestek vízbe és meghaltak, mert Hollandiát elönti a víz, az emberek jajveszékelve rohangálnak felalá. Mivel már nem lesz jó az időjárás ahhoz, hogy növényt termesszünk. Azokat az állatokat, akiket nem tartanak fontosnak (pl. csirke stb.) gyorsan levágják. Afrikában kihalnak az emberek élelem hiány miatt, de az USA is fenyegetett lesz ezen a téren, hiszen nekik nem lesz hamburgerük a hús hiánya miatt. Háború kezdődik, ami körülbelül egy napig fog tartani (jó esetben), mert az atombombák kiírtják az emberiseget. És ez az egész a te egyetlen egy darab halad miatt is történt. Ha nem veszed meg a leölt állatot, akkor a húsipar már egyre kevesebbet fog az asztalra tenni.

Szóval szerintem emiatt nem magánügy ez az egész dolog.

Köszönöm, ha bármit is értettél belőle!

2021. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!