Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aki nem vegán, az hogy mondhat...

Aki nem vegán, az hogy mondhatja magáról azt, hogy védi az állatokat?

Figyelt kérdés

Hiszen semmi logika nincs benne. Bizonyos állatok haljanak meg, a többit meg védjük?

Magyarázza már el valaki nekem…



2021. júl. 22. 17:31
 81/118 anonim ***** válasza:
79%

78: látod, itt bukik ki végképp belőled az agresszív vegán....

És utána szemforgatóan kikéred magadnak, hogy miért utálják az ilyen vegánokat a normális emberek...

2021. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/118 anonim ***** válasza:
75%
Te meg az objektív igazság. 😆
2021. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/118 anonim ***** válasza:
85%

"Az objektív igazságot ne fogadjuk el, csak a tagadás, tagadás"

Nahát, pont ezt csinálod.

2021. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/118 anonim ***** válasza:
78%
Valamiért az emberrel foglalkozó agyasok, tudósok nagy százaléka azt mondja, hogy egyek húst. Azokra hallgassak, akik értenek is hozzá vagy egy elfogult jövőbeli agyturkászra? XD
2021. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/118 anonim ***** válasza:
77%
Szal pszichológus lesz... majd hipnózis alatt fog mindenkit a vegánságra átállítani.
2021. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/118 anonim ***** válasza:
75%
Akkor lesz ez pszichológus, mikor én a miniszterelnök. 😆
2021. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/118 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező nem tudom észre vetted-e de a veled egyet NEM értő válaszok értékelése átlagban 60-70% körül mozog de néhány már 80-90 fölött van. Szerintem összesítve egy elég egyértelmű választ kaptál a kérdésedre!
2021. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/118 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon irritáló ember vagy te kérdező. Látszik, hogy nem eszel húst, hogy megvagy bolondulva, de szó szerint, mert nem kap elég proteint az agyad, ami nem jó, előbb vagy utóbb a szervezeted ki fog bukni a húsmentes ételek miatt, amik semmit nem érnek. Hús nélkül nem élet az élet! ÉLET, tudod, hogy mit jelent? Azt jelenti, hogy van vér az ereiben, az élőlénynek, hogy mozog, hogy tevékenykedik és ezáltal ad elegendő táplálékot és energiát az emberi szervezet számára!
2021. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/118 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként miért van az, hogy sok ilyen vérvegán még a vegánságra nyitottakból is kihozza a vágyat a húsevésre? :D Amúgy az a szomorú igazság, hogy a legtöbb vegánnál szó sincs igazi állatszeretetről, jobb esetben csak különcök akarnak lenni, rosszabb esetben meg kényszeres szenteskedésről van szó. Ők az igazak, a megvilágosultak, a különbek, akik lenézhetnek, köztünk járó valóságos szentek, akik kürtölnek maguk előtt, hogy mindenki őket lássa és essen őszentségeik előtt hasra. Tipikus szektás bigott agymenés.
2021. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/118 A kérdező kommentje:

A kérdést azért írtam ki, hogy elgondolkozzatok. Elgondolkozzatok azon, hogy amit nap mint map tesztek, amit a tarsadalom teljesen normalisnak tart, nem feltetlenul helyes.

A gond az, hogy csoportosan jottetek valaszolni. Erosititek egymasban a tarsas hovatartozast, hogy vagytok valakik, es egy csoport vagytok, ezaltal eros kozottetek a kapcsolat. Igy persze konnyu leallni veszekedni velem.

Veszekedni, nem vitatkozni. Mert a hetven valasz kozul harom olyan volt, amit erdemes volt elolvasni. A tobbi mind gyulolkodes.

Persze. Tul tudok lepni en is egy hatart, es erre nem vagyok buszke. De igyekeztem bizonyitott tenyekkel alatamasztani az allitasaimat. Ti ellenben csak annyira meltattatok, hogy leirtatok, hogy minden vegan ilyen gyulolkodo, rossz ember. Mondjatok, elottem hany vegannal talalkoztatok mar? Adtak ok okot arra, hogy ilyen eloiteleteitek legyenek?

En adtam, ezt mondanotok sem kell. En csak arra vagyok kivancsi, miert van az, hogy holttesteket enni tok normalis, viszont ha valaki ravilagit, hogy ez talan nem helyes, akkor azt eliteljuk. Miert eppen ot?

Ha utanaolvasnatok (es vajon fogtok?), latnatok, hogy minden, amit elmondtam, igaz. Hogy ne lehetne vegan etrenden elni? Itt egy elo pelda, het eve vegan az illeto:


[link]


Het eve el igy, es az elmondasa szerint sokkal egeszsegesebb, erosebb, es okosabb, mint elotte. Igy is lehet ezt csinalni. De akkor miert ragaszkodtok annyira ahhoz a modszerhez, ami elolenyeket gyilkol? Hiszen a kutyadat sem olod meg, vagy ha a kutyad elkap egy madarat, leszidod erte, aztan lazan megeszel egy fel csirket.

Csak arra kerlek benneteket, hogy az eszetekkel valaszoljatok, es ESZERVEKET hozzatok fel. Mert eddig nem sikerult. En sem fogok tovabb tamadni, ha ti is rendesen alltok hozza. Megigerem.

2021. júl. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!