Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők figyelem! Mi a...

Állatvédők figyelem! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy látássérült őzgidát emeltem ki a kertünk végében lévő vizesárokból. Behoztam az udvarba, hívtam hozzá állatorvost. Kapott három injekciót és megállapításra került, hogy az épnek látszó szemével sem lát. Értesítettem az illetékes vadásztársaságot a történtekről. Azt mondták, ha nem lehet szabadon engedni, mert nem életképes, akkor le kell ölni. Ez a törvény!

Ezt én emberileg nem tudom elfogadni, ezért keresem a törvényes lehetőségét annak, hogy tovább gondozhassam, nevelhessem. Minden szükséges körülményt, gondoskodást és táplálékot tudok számára biztosítani.



2013. júl. 23. 08:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Mi van az ozzel? Megvan meg?
2015. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést, igen megvan! Nincs vele semmi gond. Békés, barátságos, családtagokkal jó a kapcsolata, idegenektől viszont erősen tartózkodik.
2015. nov. 22. 08:14
 63/63 A kérdező kommentje:
3. éve gondozzuk, eddig semmi problémát, kellemetlenséget nem okozott.
2016. máj. 14. 07:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!