Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan szerezzem vissza? SOS

Hogyan szerezzem vissza? SOS

Figyelt kérdés
Gyepmesteri telepről örökbeadtam egy kutyát (utolsó pillanatban az altatás előtt), örökbefogadási szerződéssel. Abban maradtunk az illetővel, hogy nem járok hetente látogatni a kutyát, viszont képeket kérek. Na most múlt hétfő óta semmi, azóta már kétszer hívtam, ma már igen ingerült volt, annyit mondott hogy jol van a kutya, képet majd hétvégén tud küldeni (most volt hétvége..), arra pedig, hogy meglátogatnám a kutyát, jöttek a kifogások, estig dolgozik, stb, tehát nagyon gyanús a dolog, borzasztó rosszul érzem magam :( arra mentem de nem láttam a kutyát...:( Menjek a rendőrségre? Vagy pénz beszél? (már fizetni is hajlandó lennék érte csak ne legyen baja..). A rendőrség tud mit csinálni? (Itt már sztem felmerül az állatkínzás gyanúja).. Az "úr" jelenlegi hozzáállása alapján kétlem, hogy bechipeltette, oltatta volna...ezzel tudok mit kezdeni? Mit tgyek? Köszönöm szépen a válaszokat

2015. márc. 25. 12:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Sajnos igen,késő bánat,nem körültekintően jártál el,mondhatni egy illegális telepről felelőtlenül(chip és minden nélkül)adtál ki kutyát.

Tulajdonképpen hatósághoz nem tudsz fordulni,mert azzal fény derülne minden másra,azaz akár a telep bezárása is lehet a vége,ha ezt feszegeted.

2015. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Tanultam belőle, legközelebb megpróbálom összekaparni a chip+oltás árát. A kutyusrol kaptam képet, de továbbra sem tévesztem szem elől. Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 27. 22:59
 23/25 anonim ***** válasza:
Milyen képet? Jól van a kutya? Nem kéne akkor mégse ellátni a baját a "gazdájának"?
2015. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Egy udvaron ülős képet, kértem volna még de közölték velem h "ne verjem a nyálam", így h kaptam fotot megnyugodtam kicsit h legalább él, de követni fogom a kutya sorsát
2015. márc. 31. 23:42
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem csenges be éskérdezd meg hogy hol a kutya
2015. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!