Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerinted lakásba mi a legjobb...

Szerinted lakásba mi a legjobb háziállat és miért? Amelyik nem boldogtalan kishelyen, nincs rengeteg tennivaló vele, (nem büdös/hangos) de nem is passzív, hanem azért van vele kapcsolat, barátság.

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 22:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
14%
:))) na jo,nem kutya.. most olvastam el jobban a kérdést. Én is a tengerimalacra szavazok,vagy nyuszi.
2021. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen nincs. A tengerimalac is tud hangos lenni, nem elég, ha beb*sszák egy ketrecbe, a nyúl extra kényes, a hörcsögnek is kell a hely meg hangos is tud lenni, a papagájok sok törődést igényelnek és szintén hangosak.

Még egy akváriummal is sokat kell törődni, hogy szép legyen, a terráriumi állatok kényességéről nem is beszélve.


Valamilyen kompromisszumot kötni kell, megéri!

2021. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
A tengerimalac csak akkor hangos ha éheztetik. Gondolom szeretne foglalkozni az állatával, azért akar venni.nyilván minden állat igényli a törődést, a fentieknek szerintem a tengerimalac elég jól megfelel.
2021. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
"A tengerimalac csak akkor hangos ha éheztetik" - hát, én nem éheztetem, de nem is tudok velük egy szobában aludni, mert nem aludják végig az éjszakát, és amikor ébren vannak, bizony aktívak (pedig nem verekednek) (a hörcsögömmel és madaraimmal igen, bár azok is felébresztenek néha)
2021. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerintem a hörcsög.
2021. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Semelyik.

Mindegyik meg tudja szokni,meg tudja szeretni,de nem az a természetes élőhelyük.

2021. máj. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Boa, királypiton, törpehörcsög, csigák, pókok..
2021. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!