Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért tart még az embereknek...

Miért tart még az embereknek a fajtamániája? neked számít hogy milyen a fajtája?

Figyelt kérdés

kivétel amikor munkára kell a kutya, vagy pl allergiásak kutyaszőrre aztán uszkár stb

nem is említve a bulldogokokat pl, akik szenvednek csak azert mert cuki a pofijuk



2023. aug. 20. 17:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
60%

Egy darabig ékezet az írásban, aztán elhagyva. Relevánson lovaglás...

Kár is, hogy ránéztem a kérdésre, már az indítás: "fajtamániája" mutatta, azt szeretné olvasni amit ő úgy gondol.

2023. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a keverékeknek is lehet egy halom betegségük, mivel semmire se szűrik az ősöket. Sajnos van is nem egy ilyen kutyának csak ugye erről nem szoktak beszélni...
2023. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők azt szeretnék? Te pl miért ragaszkodsz egy bizonyos fajtájú bármihez? Kb ennyi értelme van a kérdésnek
2023. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem számít. Az nj a szerelem. Mellette még a fekete színhez is ragaszkodok.

Mivel idősebb vagyok már, sajnos számos kutyát elengedtem már. Kölyökért pedig mindig oda mentem, ahol volt fekete és le tudtam követni a vonalát, hogy milyen tulajdonságokat hozott magával.

Nem vagyok fajtavak, mert ami szép egy kutyában, azt elismerem bármilyen fajta is. Nagyon sok keveréket ismerek és mindegyikben van valami kedvelni való. De együtt élni számomra az nj jöhet csak szóba.

2023. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
82%
Lassan a legelitebb tenyésztőtől is könnyebb hazavinni állatot mint menhelyről. Közben agresszív posztokban kéregetnek. Sírnak hogy nekik sincs mit enniük, hát minek mentik meg a végtelen+1 kutyát is? Mindenki tudja hogy nem lehet és nem is szabad minden állatot minden áron megmenteni. Az állatmentők egy részének semmi valóságérzékelése nincs. Folyamatosan az ellen tesznek hogy szimpatikusak legyenek. Meg komolyan most is azon témázunk miért van fajtakutyájuk az embereknek... kötekedők. Mi közötök hozzá?
2023. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
71%
Mert a fajtatiszta kutyák a legjobb dolgok a világon! 😊
2023. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
21-es Reméltem, hogy nem azon fog múlni a szövegértésed, hogy van-e ékezet vagy nincs. ;)
2023. aug. 20. 20:11
 28/41 A kérdező kommentje:
kedvedért leírhatom az összeset újra, hogyha ezen múlik valóban és ez böki a szemed ennyire!
2023. aug. 20. 20:13
 29/41 anonim ***** válasza:
80%
Kutyából és macskából is vannak keverékeink és fajtatisztáink is. Bizonyos szemszögből számít, a másikból meg nem. Mikor örökbe fogadtunk, az életük megmentése volt a cél és hogy már ismertük a személyiségüket (ez nagytestű kutyánál kisgyerek mellé számított). Mikor fajtatisztát vettünk, a kinézet is számított és kifejezetten kölyköt akartunk, olyat amit nem talál kidobva az ember minden bokorban (skót lógófülű).
2023. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

22- Nyilván összes élőlény megbetegdhet, de szerintem elgondolkodtatóak a fajtabetegségek.

23- Elég fura tárgyakat állatokhoz hasonlítani.

25- Biztos vagyok benne, hogy te is tudod miért néznek utána ennyire a gazdijelölteknek!

2023. aug. 20. 20:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!