Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért tart még az embereknek...

Miért tart még az embereknek a fajtamániája? neked számít hogy milyen a fajtája?

Figyelt kérdés

kivétel amikor munkára kell a kutya, vagy pl allergiásak kutyaszőrre aztán uszkár stb

nem is említve a bulldogokokat pl, akik szenvednek csak azert mert cuki a pofijuk



2023. aug. 20. 17:45
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
na skót lógófülű a macskák franciabulldogja...
2023. aug. 20. 20:21
 32/41 anonim ***** válasza:
70%

31


Ok. Ennyi problémád van csak az élettel? Javaslom menj el egy szemét halász hajóra az Atlanti-Óceánra. Ott átértékeled ezt a francia bulldog témát.

2023. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Most akkor mindenkinek minden világproblémával foglalkoznia kell? Ez nyomós érv arra, hogy a kisebbeket szőnyeg alá söpörjük?
2023. aug. 20. 20:29
 34/41 A kérdező kommentje:
Nagyon elképesztőnek tartom, hogy a cuki orrért elengedjük, hogy alig kap levegőt a kutya, képtelen egyedül szülni, és a cuki lógó fülekért figyelmen kívül hagyjuk a porcproblémákat.
2023. aug. 20. 20:30
 35/41 A kérdező kommentje:
Miközben olyanokkal takarózunk, hogy Afrikában éheznek...
2023. aug. 20. 20:34
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy fajtatiszta kutyából nem csak a franciabulldog létezik?


Én egy bizonyos fajtához ragaszkodok. Imádom a kinézetét, a jellemét, a tanulékonyságát...

Valószínűleg már nem fogok másik fajta kutyát venni.

2023. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
láttad, hogy többféle fajtát is említettem már, így a kérdésed megválaszolva, ha belegondolsz :)
2023. aug. 20. 21:03
 38/41 anonim ***** válasza:
86%
Én sem értem, miért válogatják meg az emberek, hogy hogy nézzen ki a másik ember, aki a párjuk lesz. Hát nem mindegy? A megfelelő szerv megvan, kufircolni OK, mit válogatnak már?
2023. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk 2 tacskónk van, nagyon okosak, mindkettőt kiskoruktól mi neveltük, így hozzánk szoktak. Ha például egy öreg kutyát akinek megvannak a saját szokásai kihozol a menhelyről soha az életben, vagy nagyon nehezen tanítod meg rá, hogy hogyan viselkedjen. De amúgy mi is gondolkodtunk menhelyes kutyán, lehet, hogy a következő onnan lesz, de akkor is csak kisebb és tanítható.
2023. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Örökbefogadott kutyám van, de azért van preferenciám. Például nem tartanék nyomott orrú kutyát, vagy olyat, amelyik nehezen mozog.
2023. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!