Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért tart még az embereknek...

Miért tart még az embereknek a fajtamániája? neked számít hogy milyen a fajtája?

Figyelt kérdés

kivétel amikor munkára kell a kutya, vagy pl allergiásak kutyaszőrre aztán uszkár stb

nem is említve a bulldogokokat pl, akik szenvednek csak azert mert cuki a pofijuk



2023. aug. 20. 17:45
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
81%

Ha legközelebb kutya vállalásra adom a fejem csakis Staffi vagy Goldi. Nekem számít a fajta. Mire felnő tudom, hogy mekkora lesz, mennyit kell etetni, mennyi mozgásra lesz szüksége, hogy fog a gyerekeimhez viszonyulni, vihetem-e vízhez vagy egyáltalán nyaralni, tudok-e mellé más kisállatot vállalni..


A keverék nekem túl zsákbamacska és ELNÉZÉST MINDENKITÖL, de szerintem szegények nagyon kis csúfok sok esetben. Nem kétlem, hogy rengeteg szeretetet adnak, azok is kutyák, megérdemlik az otthont, de nekem nem engedi meg az életvitelem, hogy nagyon minden mindegy legyen. A kinézet a legutolsó amit nézek, de miután nagy körvonalakban megvagyunk mindig nézem azt is, hogy hogyan néz ki. Például tudnék magamhoz venni kisebb testűeket is, de nem szeretem őket. Ahogy a Snacikat sem, pedig nagyon elengáns szakálluk van. Nem a stílusom. Fontos, hogy passzoljon hozzád a kutyád. 🤷🏼‍♀️

2023. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!