Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy fér (het) az össze...

Hogy fér (het) az össze valakinél hogy egyéniségnek, sőt néha, személyiségnek kezeli az állatott, aztán megcsonkítatja (például kiherélteti)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 06:12
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
86%

Ha már állati méltóságról beszélünk:okoskák,szerintetek milyen méltósága lehet egy felesleges szaporulatból származó kutyának,aki egy négyzetméteres sintértelepi ketrecben várja a halált?

Meg a felkasztottnak,élve dögkútba dobottnak,megnyúzottnak stb.

2011. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
11%

Ha valaki nem tud, úgy állatott tartani, hogy az állatnak is, embernek is megmaradjon a méltósága és az egészsége, az ne tartson és kész. Nem? Szabályozzuk ezt nem?


ma 07:58 OTT A PONT! De tényleg nem tökéletes mert a tablettánál a petevezeték elkötése veszélytelenebb.


Ja és miért nem csak a herélés terjedt el jobban? Mert úgy-e a férfias dolgok manapság mind bűnösek. Meg elnyomatóak. Kedves ezt tapasztaljuk.

! - ok a nők önrendelkezése és a kutya petevezetékének elköttetése így a család nőtagjának - !

Kedves szociológusnők eldöntik milyen rossz nekünk fiúknak, verekedi az iskolában. Valószínű pont ennyire rossz a kutyáknak is.

És ugyan úgy ürülnek (látni rajtuk) ha kivívták az adottságuknak megfelelő pozíciót.


Én gammától az alfán át az Omegáig minden voltam. Ja és pont egy kivételes Omega, egy ebből tipikus erős alfa öccse felálltam még az iskolai ómegából is.


ma 08:08-as Azért szoktak nekik néhány havonta tesztoszteron injekciót adni nem, gazdagabb országokba hogy ne legyen miatta annyi baja? Vagy ők is hülyék és lopták a diplomát? És igen kutyánál is nőnél is a petevezeték elkötése sokkal veszélytelenebb. Még is milyen sok nő választja? Miközben németoszágban a nők 35% soha nem akar gyereket.


Igaz én férfi például férfi vagy valószínűleg az, mint a kérdező is, mert manapság nem csak az állatokat. De az embereket is ivartalanítják. És milyen érdekes hogy általában nők, női orvosok vagy, a fehér férjüket cuckoldnak kikiáltó cukoldressek. A veszektomia is mennyivel divatosabb Amerikában, egy házasságban, mint védekezés, mint a petevezeték elkötése. A nők a férfiak, domináns hímviselkedés, és általában a férfiak kárára milyen racionálisan tudnak gondolkodni. Az meg hogy egy férj is elvetesse a nem kívánt gyermeket meg első perre örökre elbukott.

Indira Gandhi-t is akit agyon sajnálnak. Több mint százezer férfit heréltetett akartuk ellenére " mozgó műtőasztalokon", azaz sima teherautó platókon.


ma 07:45-ös Majd jókat :-P én is . Ha egy nőnek nem lehet gyereke.

És a kutyák ondó és petevezetéke is elköthető. A kiherélés állatkínzás. És még az állatokkal való szexet tiltották be Európa szerte, nem mintha az legyen legális.

De az röhej az ilyen akár félszáz képi anyagok tovább adását is törvény bünteti.


Csak a h van a személyisége alapjegyeit cséred a másik nemére, gyakran hormon zavaros lesz, és elhízik, soroljam. Ha már úgysem szül (újabb) gyereket, vágjuk le a nők mellét ….

Mert az milyen jó védekezés a mellrák ellen, ami azért ugye vezető halálok.


Láttál te már párosodó kutyát, ha valamikor látni rajta emberi érzéseket, akkor igen. És van, persze ha egy kutya tapasztalatlan össze ragadnak, szenvedhetnek is.


A dominanciáját meg lehet csonkítani? A csavargást is?


Na jó a szépészetire meg annyit hogy nem láttál még dobermannt hosszú farokkal, mikor véres sebekkel a farkán van húszadszorra, mert szét veri, mert nem úgy lett szelektálva, és nyüszít miatta.


ma 07:54


" Elszökött kutyát ugyanis könnyen lelő a vadász és tüzelési időszakban gyakran több napig is csavarognak. " - Hát ezt elveted tőle. :-(


Ilyenkor mondom azt dühömben. Hogy még jó hogy vannak sorozat gyilkosok és azok általában férfiak és általában nőket ölnek (igaz sokszor hasonló fikai vagy pszichés kasztráció miatt, amit az anya vagy nagyanya követet el rajta) mert azok legalább valamit vissza akarnak adni a nemek háborújában. A mai férfiak szégyenére csak ők, állnak ki már, pontosabb senki már senki sem áll. Csak kivágott heréket boldogan mutogató állat orvosnők, a műtőasztal mellet, a heréket látványosan az arca magasság közelébe emelve Én nem a családban túl súlyban és egyoldalúan leszavazott (már részben kasztrált) többség.


ma 07:56-os


Ha nem tudsz normálisan, például kan kutyát tartani, akkor igen önző vagy. Ha kan nem tudsz tartani, tarts nőstényt, ha azt sem tudsz normálisan, akkor meg ne légy önző! Mert nem hiszem, hogy pont here rákos lett volna akkor a kutyád? Az ondóvezetéke meg elköthető lenne, megnevelni és figyelni rá meg kötelesség, nem heréléssel elbicelhető lehetőség.


ma 09:57-es Én kevés pénzért fialton kényszerből, meg ha már dolgozni kellett az iskola mellet akkor állatokal mert szeretem őket mindig, fialton kényszerből kutyákkal dolgoztam, de hogy kevesebb munkám legyen, nem heréltettem volna ki. Pedig tény hogy a szukákkal negyed annyi munkám sem volt.

Ha egy európai társadalom nem tud állatott tartani, nem kötelező. Ma már hobby állat a nagy többség (már elektromos a riasztó, és elektronikusan riasztó őr és nem kutya a házőrző). Az egeret sem már a macska fogja.


ma 10:06


Egészségügyi vicc, épp a szelekció és utána még vágás mellet jobban nem normálisra torzult, kutyáknál rendszeren nélküle véresre csóvált farkú, szakadt fülül (talán tényleg felesleges és ártálas részeket vágják le). De szerintem is inkább tiltsuk be az ilyen fajok tartását. És az is humánusabb, ha szimplán csak szukát vagy kant lehet tartani egy országban, mert mesterségesen is meg lehet termékenyíteni nem szerint könnyen szelektálva vagy elszeparált országokban külön tartva a nemeket. Az is kiesebb kínzás, ha soha nem találja a másikat, mintha azt veszed el tőle, hogy egyáltalán keresse azt és magát. Érdekes hogy azokon a munkaterületeken, ahol a számot a test méret, vagy épp az agresszivitás és csak kanokat találtak nem szenvedtek a nemi gondoktól, mert a kutyák amúgy ~6% ráfásul passzív-homoszexuális vagy mi, a több meg potenciális két harmada minimum aktív-homoszexuális


ma 10:31-es


Ja azért vagy te állat hosszan adagolva kínzó, mert van egy-két barom, aki jobban kínozza rövid ideig őket.


Jellemző magyar módi mindig másra mutogatni , meg déhát ö meg-ezni. Ja és mellete nem csinál az ügyen semmi jót.

2011. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
9%

ma 07:45-ös Majd jókat :-P én is . Ha egy nőnek nem lehet gyereke.


Vagy amikor úja hím hormon zavaros giant vagy amazon tipsusú nőket mutatnak.

2011. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
7%

Amíg nem jöttem addig a fiú vélemény 33%-os helyes volt a kasztrálás meg szászalakig nők által százalékig támogatva volt. Kedves kis hely ez is Arbeit macht frei? Az zsidó rokonaimtól és ismerőseimtől ekézést! A németeket meg már kiherélték bosszúból:


[link]


Németül a munka felszabadít. És a dolgozni már jobben. Rendben meg már ok. A divat meg eszme rendszer meg már amerikai.


Attól félek, hogy nem csak az egy nő nevel gyereket az itt szavazók közül, bár az a három vagy hány embert valaki már herélte. És sok lányt meg már erre neveltek.


Itt jellemző herélés a nőktől, sőt pszichés pénisz levágás a három-négy jó 19-22 és egy pocsék 15-16 centis behazudása, mert ezt a számtan esetben olvastam itt. Tudjuk hogy kevesebb, mint öt százalék a tizennyolc centis vagy nagyobb.


Persze ha nem lehet egy nőnek gyermeke, szimplán nem spáitozik, csak azt mondja, sajnos van ilyen is, az a férfi már egy undorító mocskos féreg.

2011. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
76%
Atya világ, ki vagy Te? Összefüggéstelen baromságokat írsz sorozatban, tele helyesírási hibával...!
2011. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
11%

Attól hogy ideges meg díszgráfiás még nem ír hülyeségeket, mint ti!


[link]


Azért örül ez a lány is?


Mert ugye a lovak is csak úgy össze visszaszaporodnak, meg szenvednek? Ki ugranak az istállóból, vagy oda esetleg az oda bezárt vételen tüzelő kancához ugarnak beerőszakoskodni. Ne vicceljetek!

Az ilyen lány kezeit meg arcát kellene levágni!


Egészségetekre kasztrálosok, de csak így (!!!!) :


[link]

2011. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
19%

A nemek háborújában csak csatát ne háborút vesztetünk.


És az a hülye, aki nem érti, mert 100 IQ-val is meg kellene értenie valakinek! Vagy tudnia, arról hogy alacsonyabb és ne másban keresse csak az értetlenségének hibáját kizárólag!

2011. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
A butaságod határtalan!
2011. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 14:00

Csak hogy tisztázzuk, nő vagyok, és bár a petevezetékem le van kötve, fogjuk rá, hogy ivartalanítva vagyok.

Bár nem állatorvos által.

Igen, csavarognak, és igen lelőhetik őket.

Az én kutyáim ivartalanítottak, mégis szöknek és senkinek nem kívánom azt az érzést, amikor rettegve állok a kapuban és várom őket.

Erdőben lakunk, és többször jöttek haza hurokkal a nyakukban. Egyszer egy rabsic meglátta őket, és szólt, hogy lelöveti vadásszal, mert a kutyák elzavarják a vadat a huroktól. Beszéltem a vadásszal és azt mondta, hogy megteheti, ha nem vagyok a kutya mellett.

A kerítésünk egyre magasabb és erősebb, mégis szöknek.

Egyébként egyik sincs elhízva, ellustulva, és mindketten védik a területüket.

Én nem bántam meg.

2011. febr. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
8%

PONTOSAN TUDDOM MIT ÉREZNK SZÉG SZENCSÉTEL KAN KASZTRÁLT KAN KUTYÁID! – ha ember tudhatja egy állat, mit gondol.


És ok onóvezeték elkötés, ok peteveszték elkötés!


Jobb, mint az abortusznál! Vagy a kutyakölykök zsákkal, súllyal vízbe folyásánál, amit soha nem tettem de többször eltűrtem.


DE KIHERÉKNI? A MELLED NEM AKROD LEVÁGATNI AZ KB: ÚGYAN AZ? BÁR ANYÁM A MÉHE ELTÁVOTISÁI IS ÚGYAN ÚGYÉLT MEG.


Igyekezve PONTOSAN IGAZSÁGOT mondva mindent esetben - Nyelvtanilag pontatlanul.



SOHA NEM GONDOTAM ÁLATRA ÚGY MINT EMBERE AMIG ITT NEM ÍROGATÁK MEG ATÉVÉBEN NEM MONDÁK HOGY SZEMÉLYISÉG, MEG A SÉRÜLT LÁNY SEGÍTŐ KUTYÁJA RÁKERÜLT EGY OZTÁLY TABÓRA – DÚRVA! ;-D



NEM ÉRTEM HOGYMIÉRT MONDJÁK EGYESEK HOGY SOKA NŐ VAGY FÉRFI AZÉRT TART KUTYÁT MERT SZEXÚÁLISAN HASZÁLJA! NEKEM UDORITÓ MÉG GONDOALT IS!



Mi értelme volt mond meg előző? Tény hogy a 90-es ékig vezet az ondóvezeték elkötés utána az előző évtizedben másfélszer annyi petevezeték elkötés volt már. Igaz a pete vezeték elkötés ellen propagálnak csak magán emberek a YouTUBE és a vissza álltást egészség vissza álltásakét, élik meg! A szimpi számomra kifejezetten vonzó okosnak tűnő, rossz angolom mellet is volt drogos volt két abortuszos csajon a kívül, csak ellen a beszélnek magán interjúkban.


Férfi pszichés kasztrálás ugyan olyan, mint a nők anorexiaja ugyan úgy nem hatnak az észérvek. Mit lehet tenni?


De éretem, mert azok a kölykök mindig széles körben dicsért és népszerűek voltak híres Zuglóban a Dorka egy vizsla apa és az én szuka fekete német juhászom keverékek, amit anyám a karácsonykor cigányok által ellopott németjuhász kutya kölykük, helyet fogott még télen, a nagybani piacon. Ahova apám járt árút beszerezni. Utána az állatorvos monda meg a faját utána nézet és a fajtájának a farkas köröm és összes többi paraméter szerint is fajtiszta fekete németjuhásznak mondta. Érdekes. És gyönyörű volt, akár csak a kölykei, ő nagyon következetes, és aki egyez is, bántotta az megjárta, mert csúnyán, bokán harapott két bunkót is később, aki belé rúgott. Nem bántották amúgy sokszor, egy évben ha egyszer, csak mivel elég szabadon nevelkedet és félvadon kb. egy évet ~1,5 koráig majd kertben de ágyon aludt mert öleb lett, egy (ekkorra nagy) közepes termetű németjuhászból, megszokásból amíg nem voltak mínuszok ahol ülni szoktunk kertben ott aludt egy féltető aludt egy álltam mint kisgyerekként pokrócból csinált vacokban csak akkor ment be a belett házába ölebként egy évet 1,5 koráig . Öten nézték meg és hárman jöttek volna vissza elvinni. Kettő közöl a jobb amúgy isteninek tűnő gazdát választottúk, remélem jól fél évesen, és egy évesen láttam a kutyát párszor és boldog kiegyensúlyozott vidám szép nőstény kutya volt. Hogy a kölykökből csak egy kettőt hagyott meg anyám. Sajnálom.


Anyám pszichésen kasztrál három fiút egy abortusz miatt, és mert nem lett lánya (bár addigra az eredtekig tervezet 3, soknak tűnt de besszcsúszott egy tabi váltása miatt, a harmadik fiú, öcsém terhesség elején már lányka volt elkönyvelve). Az elsőről nem tudni mi lett volna, de meg nem születet nővérként, emlegeti csak anyám. Öcsém és én orvosok által kezelt szkizofrének lettünk, és ott is felmérten zseni intelligenciával, és én kettős nemi jegyekkel a pszichológusok szerint és öcsémmel mind ketten skizofrének vagyunk. Én még diszleksziás is. Öcsém 4,7 és 3,9 átlaggal tejesetem úgy hogy heti 2-3 óra sem tanultam, csak a tudományos és ismeretterjesztést bújtam és a művészeteket Mindig, gimnáziumban is én csak 10-ig ahol a legnehezebb ként emleget levelező gimnáziumban matek első lettem az évfolyamban évi 5-6 óra tanulással a vizsgán. Minden anyag új volt. Szögfüggvények és két ismeretlenes egyenletek megoldása mindet tudtam és alkalmaztam de egy nem kötelező a nappalin sem gimnáziumban. Matekpéldás és elmélet. És mindet végig kérték tőlem személyesen, mert évezte a tanár, hogy valaki tudd, mert 53%-t küldött pótvizsgára és egy sport miatt levező másik (amúgy emines gyerek tudott mindent) igaz én egy nem elvárt, de könyvben lévő kiegészítéssel beelőztem. A tanár nappali szerint vizsgáztatott mindig híresen. aki átjött levelezőre ritkán tér le fel vagy És egy tanórán ott voltam bent gimnáziumban, hogy hogyan használjuk a Szögfüggvények a függvény táblát. Öcsém az osztály második két gímiben de mesze kiugrottak ketten.


Átlagosan egy ember választja 38% nőies nők dominánsnak és 20% nőies férfiak dominánsnak, és én a nők 25% nőies nők dominánsnak és NULLA azaz 0% nőies férfiak dominánsak. Közben dominacia értékem néhány százalékkal kevesebb most, mint a középérték, ami erős közepesesnek van így megadva. Közepes és kettős nemi jegyekkel rendelkező heteroszexuális vagyok a szakvélemények szerint. Amúgy jellemzőn aktív uni BISZEX beállítottságú vagyok. Aki állandóan hajkurássza nőket, csak a mikor lefekvésre kerül ne a sor otthagyva őket. Csak azt nem ajókarák oda írni, mert személyesen mindig beszéltünk róla.


Pedig három gyerek, kettő tervezet fiú egy lány helyet még egy fiú után nem akart több gyereket A 0.-ik el van könyvelve anyámnál lánynak, mint meg nem születet nővérünk, emlegeti, pedig nem tudja milyen nemű lett, volna.


Cserébe anyám pszichésen kasztrált. Az mondta én, nem leszek semmire képes a lányoknál, mert kicsi, ami amúgy átlagos. A II.-ben a gyerek Szönyi doktor bácsival beszélt élről elmert anyám ráadásul egészségügyis volt a szülések előtt, amikor még ötéves sem voltam és abba egyeztek, meg hogy a bátyám és a z öcsém jól meg van áldva ma mind kettő 18+cm/6+cm én meg nem leszek semmire képes, ez van, talán kamaszkorban hormonkezelés ezt a hülyeséget hallgattam. Pedig 13,5cm/4,3cm péniszem van, ami az átlagnál vastagabb és átlagos hossz mert az a fehér embernél 10-19cm magyar férfiaknál meg 12-16cm és csak 5% 18+cm. Pont ebben van a két testvérem vesztemre. Bár mind hárman harmincéves korúnk után vesztijük el a szüzességűn és remélem nem a nemi szervünk, ha eléveszítjük. Bátyám, akinek a legnagyobb egy csúnya szegény 11 ével fiatalabb kövér lánnyal vesztet el és együtt, pedig a bátyám egy lányok nők által imádott Adonisz ízből 6-lány ráugrana ott helyben Adonisz, már 17 éves kora óta és még doppingolt is 30 évesen más fél évet és Angliában Great Muscle Guy-két hívták a szállodában, hol dolgozik, mert a bátyám is meg sok embert nehezen jegyeznek meg. A legtöbb ember pár hét dolgozik ott bátyám 3,5 éve ebből 3 olyan az. Pedig jól tanul az ELTE-n bár nem végette el. Szegénység okán. Csak az ö születését én nyolcéves koromig voltunk de akkor gazdagon az anyagi porblamáktól mentesen. Az tízen egy év a bátyának.


Naturálisan minden eszköz és vígra etc. nélkül Átlagosan napi háromszor-négyszer képes lennék szexelni hosszan összesen sok órát, tejes intenzitással és meredéssel, ha maszturbációt, hosszát és intenzitását vesszük alapul, de most mégis egy felleges (péniszgyűrűnélküli) heregyűrű kipróbálása miatt sebes a péniszemen és herémen a bőr. És igaz volt az óta normális maszturbációm de zsibbad 24 órája a nemi szervem a sietve és megsebző levétel óta. És az óta volt szabályos erekcióm és magömlésem is, több is.

Péniszgyűrűvel ez mér egyszer eljátszottam akkor csak két hosszú és 2 szer szélesebb 5 milliméter széles varrósodó hámsérülésem volt. Ami gondékül meggyógyul már nagyon rég.

Most pont egyik oldalt levéve már sebeztem, meg mert elfordítottam és elszorítottam véletlenül sietségemben a sietős eloldás közben és körbe 80-90%-ban 2-3 vastagon.



Nincs merevedési zavarom sőt! El ne kiabáljam főleg most ne!



Valójában nem kipróbáltam csak 'férfiasabb' férfi akartam lenni a pénisz gyűrűt home made használtam, hogy tovább állva maradjon a péniszem és túl szoros lett és ezek szerint pamut is túl durva, bár sok helyen bőrt is árulnak ilykor, mert rendesen kidörzsölte, erősen ledörzsölte bőrt negyed orra után nedvezet majd varrostot. És értem miért szilikon árunka már csak az usa-s amazon.com-on. (igaz egy kis bolt fémet is árul még most is ott , biztonsági zár nélküli sima fém gyűrű van a képen az rohadt veszélyes Másol durvább anyagú bőrt is árulnak a google első oldalán is a kép keresésében "cock rings". Valójában múltkor is ezt csináltam amikor csak a teteje sérül meg, de akkor szimpla pénisz gyűrű használtam, most meg Balls Ring-et is és ez lett túl szórós levételnél, és így ahogy gyorsabban akartam levenni, fordítottam rajra vélelenül és durván ledörzsöltem majdnem körbe teljesen, félig lecsúszva, pont átlósan egyik oldal lejőve heréről másik oldalt meg majdnem teljesen fönt léve, tehát


"erre mondam "kis"tulzással még sebbesen. Múltkor hogy pszicholtikusan (bár igaz indirekte) majdnem levágtam a péniszem. Azt akkor túl dramtizáltam. De a sebb akkor is varrósodott vagy két centi hosszan és akkor (kitudja melyik jobb) dupla ilyen vastagon de az nyom nélkül az meggyógyult remélem ez is így tesz és más baj sem lesz!"


en.wikipedia.org Cock ring Motivations: Az ember viselni a kakas gyűrűt


nem az én opciom még remélem ;-)!!!! -> "mert merevedési zavar (ED), a merevedési hyperfunkciója,"


"vagy más módon akarja hosszabbítani merevedés, mert szereti a különleges érzést, feszesség és a szélsőséges túltelítődött mell feszülését, hogy rajta egy rendelkezik. Meg lehet viselni, mint egy szexuális játékszer, a nemi ékszer, vagy egyszerűen csak a megjelenés. Amikor a használt ED, vákuum szivattyú használata az erekció, annak ellenére, érrendszeri vagy idegrendszeri károsodást, és a gyűrűk lecsúszott a szivattyú palack rá a bázis a pénisz merevedés fenntartása."


Néhány ember szívesen használja kakas gyűrűk maszturbáció, mivel viselése a szexuális játékszer hozzájárul a jobb erekciót és késlelteti az orgazmus, így

fokozza a orgazmikus érzés. Szintén rezgő kakas gyűrűk, eljuttat egy-egy nagy sor igen kellemes rezgéseket, amelyek növelik élvezet.

2011. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!