Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti nem unjatok még az állatorv...

Ti nem unjatok még az állatorvosos válaszokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hogy miért kell szinte minden kérdéshez azt irni: vidd állatorvoshoz! az ilyen embereknek semmi más gondjuk sincs, csak hogy az állatukkal az orvoshoz rohangáljanak? jó, én is elviszem a kutyám, ha látom, hogy pl. két napja nem kel fel. de én sem szaladok az orvoshoz egy kis fejfájás, vagy étvágytalanság miatt. itt meg még egy kedvetlen hörcsöggel, vagy teknössel is szaladnának egyesek. tényleg semmi más gondjuk nincs, ebben a 'szép' mai világban, csak az hogy egy 800ftos hörcsögöt állatkorházban kezeltessenek?!

2012. ápr. 13. 11:40
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Milyen körülmények közt élek, kedves válaszoló? képzeld, van vizunk,áramunk,gázunk, pont úgy mint nektek kedves budapestiek! és igen kiröhögne! hogy miért? mert itt kb a nyul a legkisebb álat amit orvoshoz visznek! erröl is én tehetek? ugyan már! a gólya aki lepottyantott :)
2012. ápr. 13. 14:10
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok a francba! Úgysem fogja megérteni... Olyan sötét, hogy a paksi atomerőmű minden energiája kevés lenne, hogy bevilágítsa.... Ez nem valódi kérdés akart lenni, simán csak kötekedés, úgy néz ki, marhára ráér....
2012. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Fú de szellemes vagy szájkaratés! tudjátok mit? vigyétek a drága kis prüntyökéiteket, és egy közös agyi MR vizsgálatot csináltassatok. ti okos budapestiek!
2012. ápr. 13. 14:30
 34/46 anonim ***** válasza:
Nem viszem állatorvoshoz a darazsat, de nem is állítom, hogy SZERETEM. Mert az a szeretet megcsúfolása lenne. Hogy azt állítom, hogy szeretem, és hagyom szenvedni, ha beteg. És egyben hazugság is. De mondjuk, nem ütöm le a darazsakat sem, és a tyúkjaimat sem vágom le, akkor sem, amikor már nem adnak tojást.
2012. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pesti... Sőt, olyannyira vidéki vagyok, hogy vannak csirkéim, lovam, haszonnövényeim... Miért jelentené a "vidéki" azt, hogy felelőtlen állattartó? Kikérem magamnak...
2012. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ahogy elnézem felesleges bármit is írni neked.

Vagy egy begyöpösödött vénasszony vagy aki itt vezeti le hogy utálja az egész rokonság, vagy egy nagyon jó troll.

Ha ezek közül egyik sem, hát biztos hogy valamelyik vidéki elmegyógyból írsz.

2012. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd a gyereked fog eléd állni könnyes szemmel, hogy a kiskedvence beteg (pl. hörcsög,fel van puffadva), mit fogsz rá válaszolni? Rakd vissza a helyére, nem visszük sehova, mert ez csak egy 800Ft-os állat, holnap kapsz másikat? Hát hajrá, egy kisgyerekben egy világ omlana össze. De tőled más válaszra nem számíthatna.
2012. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a kérdezőnek az a baja, hogy féltékeny. Féltékeny arra, hogy valakinek a legnagyobb gondja az, ha beteg a kedvence, féltékeny arra, hogy van pénze megfelelő orvosi ellátásban részesíteni, került is bármennyibe az a kisállat, és féltékeny azokra, akik akár vidékiek, akár budapestiek, nem azt az őskori hozzáállást hozták magukkal a szülőktől, mint ő.


Innentől kezdve, felesleges a vita, neki ez a jó, akkor maradjon a szűk csőlátású felfogásánál, én pedig hálás vagyok a szüleimnek, hogy engem nem ilyenné neveltek.

2012. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is vidéki vagyok,tehát nem ez okból,de szerintem te iskolapéldája vagy a "sötét paraszt" kifejezésnek.
2012. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

A legyet, pókot, darazsat nem babusgatom, hanem kirakom az ablakon, mert nem akarok velük egy szobában lakni. De nem taposom szét őket gondosan cipősarokkal, épp azért, amit Te is írtál (csak kissé más hangsúllyal): ők is Isten teremtményei, ők is megérdemlik az életet. Ráadásul hasznosak is.


Egyébként tényleg nem értem, miért fáj neked az, ha mások elviszik a beteg állatukat orvoshoz. Zavar? Rosszabbul alszol tőle? Drágább lesz a gáz? Kevesebb a nyugdíjad??? Vagy mi???

És az mire bizonyíték, hogy találtál egy ugyanolyan nemtörődöm, lélektelen állatorvost, mint te magad? Kiröhögne? Hát jó, majd viszem másikhoz (aki komolyan veszi a szakmáját és az esküjét, ami szerint legjobb tudása szerint segít minden állaton, amivel felkeresik), és nem kap egy fillért sem tőlem, végtére is nem kötelező dolgoznia neki sem.

2012. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!