Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti nem unjatok még az állatorv...

Ti nem unjatok még az állatorvosos válaszokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hogy miért kell szinte minden kérdéshez azt irni: vidd állatorvoshoz! az ilyen embereknek semmi más gondjuk sincs, csak hogy az állatukkal az orvoshoz rohangáljanak? jó, én is elviszem a kutyám, ha látom, hogy pl. két napja nem kel fel. de én sem szaladok az orvoshoz egy kis fejfájás, vagy étvágytalanság miatt. itt meg még egy kedvetlen hörcsöggel, vagy teknössel is szaladnának egyesek. tényleg semmi más gondjuk nincs, ebben a 'szép' mai világban, csak az hogy egy 800ftos hörcsögöt állatkorházban kezeltessenek?!

2012. ápr. 13. 11:40
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora egy kretént...beképzelt, érzéketlen paraszt vagy. De nem érdemled meg, hogy állatorvoshoz vigyünk, mert az méltatlan lenne a hörcsögökhöz. Komolyan mondom...
2012. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Már bocsánat hogy ezt mondom,nem olvastam a válaszokat,nem írok ilyet soha egy fórumon se,de ez a kérdés annyira felháborított a 800 forintos hörcsögöddel,hogy egyszerűen csak ennyit tudok hozzátenni:

Te hülye vagy.

Ne vegyél hörcsögöt,ha nem tudod ellátni.Ne szüljél gyereket ha nem tudod ellátni.Ugyanannyi joga van bármilyen más élőlénynek élni mint Neked.Néha elgondolkozom ilyen kérdéseknél,hogy kinek van több joga élni.

Amikor veszel egy hörcsögöt tudod,hogy esetleg baja lesz,és kell pénz állatorvosra.Szerinted Ők miért élnek,és dolgoznak?

Az afrikai árvákon azzal nem segítesz ha megölöd a hörcsögöt.

Szívtelen vagy,ez az igazság,kár burkolózni az árvákkal.

Addig jó a höri,amíg cuki,de ha baja van pusztuljon meg?én is ezt kívánom Neked.

2012. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

MOst végig olvastam a válaszokat,és komolyan nagyon megnyugodtam.Megint szeretek élni,és szeretem az embereket.Nagyon örülök,hogy vannak még akik érzelmileg fejlettek,és nem ölik meg akit szeretnek.

Faith in humanity restored. :)

2012. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, el is tűnt a nyavajás, jó ideje nem írt már. Egyedül maradt a szadista véleményével, szerencsére :)
2012. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Beteg társaság :)
2012. szept. 7. 17:48
 46/46 anonim ***** válasza:
az egyetlen aki beteg,az Te vagy "kedves" Kérdező.beteg,és embertelen.
2012. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!