Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lóbarátok, állatbarátok...

Lóbarátok, állatbarátok Vegetáriánusok : Valójában mit is eszünk?

Figyelt kérdés

Hát... Nagyot néztem múltkor..: ( én már 10 éve vega vagyok és nagy állatbarát nagy lovasember.. De mivan a finom pudingba gumicukorba és fagyiba meg még sorolhatnám mibe....


ZSELATIN.. hát ez a szó oké.. de miből van ? na kapaszkodj meg ! LÓÓ és egyébb háziállatoknak a csontvelőjéből! szerintem ez elég gusztustalan és sokan nemtudják , hogy mit is esznek .. :S mit gondoltok FINCSI?


2010. febr. 12. 19:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valakinek soha semmilyen állati eredetű dologgal nem volt még dolga. Akár ruháról, akár kajáról, vagy kozmetikumról beszélünk.
2010. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
42%

A málnaaroma is például marhacsontvelőből készül, szóval ennyit a málnás pudingról.



Ezt melyik ökör találta ki??


Szintetkius az is.. Fogadok vmi greenpeaces kretén talál ki iyleneket!!


A természetes alapú aromák iszonyú drágák!!!


Szerinted majd a 1200 forintos marhavelőből csinálnak aromát az ötven forintos pudigodba?


Szintetikus kémiai anyagokból vannak ezek az aromák valamelyikből egy kis mellényúlással akár mosópor is létrejöhet vagy műtrágya...

2010. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Vegyészeket kérdezz meg az aromákról, meg fogsz lepődni.
2010. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
53%

"Szerinted majd a 1200 forintos marhavelőből csinálnak aromát az ötven forintos pudigodba? "

az aromákból nem egy litert használnak fel, hanem cseppeket. egy 1500Ft-os alapanyagból lehet, hogy annyi aroma készül, hogy az 150 db pudingra elég. az pedig 150*50 Ft lenne.


nem mondom hogy a málnaaroma velőből készül, mert nem tudom, de erre reagálni akartam, hogy hülyeséget mondasz.

2010. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
49%

Na ne mond én érettségiztem élelmiszerkémiából, mellesleg élelmiszeripari technikus vagyok....


És szerinted hány tonna marha csontvelőből tudnál előállítani egy liter pudingaromát??


De egyáltalán myilyen eljárással?

Nevezd már meg mert marhára érdekelne :D


Meg ha a gazdasági oldalát is nézzük mi éri meg jobban? Eladni drágán nyersanyagként vagy feldolgozni raktározni éveken át aztán eladni egy filléres pudingba szórva...

2010. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
53%
nagyon nagy az arcod, pedig szerintem nem érvelsz a legjobban.
2010. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
50%

Mit érveljek a hülyeségekre?


Olvass el egy


Gasztonyi Kálmán könyvet aztán utánna vitatkozz!!!

2010. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
32%

[link]



Művelödj!

2010. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

orgazmusod van attól, hogy hangoztatod, hogy te mennyire okos vagy?:) amit nehezen tudok elhinni.


nos mindenesetre gondolom nagyon jó munkahelyed van ahol mint vezető technikus dolgozol ugye? végülis ez a fontos;)

2010. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
még annyit had tegyek hozzá, hogy ha annyira okos lennél és tisztában lennél magával a szakmával, akkor le tudtad volna írni, hogy miért nincs igazam/igazunk. az, hogy egy könyvet linkelsz be, ez a tudatlanságodat bizonyítja.
2010. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!