Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lóbarátok, állatbarátok...

Lóbarátok, állatbarátok Vegetáriánusok : Valójában mit is eszünk?

Figyelt kérdés

Hát... Nagyot néztem múltkor..: ( én már 10 éve vega vagyok és nagy állatbarát nagy lovasember.. De mivan a finom pudingba gumicukorba és fagyiba meg még sorolhatnám mibe....


ZSELATIN.. hát ez a szó oké.. de miből van ? na kapaszkodj meg ! LÓÓ és egyébb háziállatoknak a csontvelőjéből! szerintem ez elég gusztustalan és sokan nemtudják , hogy mit is esznek .. :S mit gondoltok FINCSI?


2010. febr. 12. 19:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne állatszeretetből legyél vegaa
2010. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Tanyán sokmindent megtehetsz, amit a legtöbb ember, aki panelba kényszerül kert nélkül, nem tehet meg. Nem eszel húst, rendben, ne egyél, de attól még sok állati eredetű vagy állatokon keresztül tökéletesített dologhoz jutsz hozzá, amiről talán nem is tudod. Szoktál például mosakodni? Hogy használhassunk bármilyen tisztálkodó szert, hogy az emberi szervezetet ne károsítsa, azt tesztelik más élő szervezeten, akik nem tesztelnek, azok meg mások teszteredményeit használják fel.


Amit te csinálsz, annak nem sok értelme van. Mondom, inkább kampányolj a luxus-állati cikkek ellen (eredeti-szőrme bunda), kampányolj, hogy ne tarthassanak kutyát azok, akiknek csak kellék, mint egy táska, kampányolj, hogy álljunk át szélenergiára-napenergiára, kampányolj, hogy ne pusztítsák az erdőket, hogy ne szennyezzék a vizeket, meg hasonlók, támogasd az állatmentőket, az állatkerteket, a menhelyeket, esetleg - van hely tanyán - alapíts te ilyent, vannak még ötletek, annak lenne is értelme, de miattad nem lesz kevesebb az állatáldozat, ha csak annyit teszel, hogy nem eszel húst.


Ha itt felteszel egy kérdést, akkor számíthatsz arra, hogy nem minden válasz fog melletted állni. Speciel nagyon úgy néz ki, hogy többen vagyunk, akik nem egészen értünk veled egyet.

2010. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Van kutyád , macskád.

Akkor te (közvetett) húsfogyasztó vagy!

Vagy az kutyát is abrakkal meg szénával eteted?


Te megveszed a kutyatápot amiben halott állatok vannak , és mivel elveszed a bolt polcáról újabb állatokat fognak megölni, h feltöltsék az általad kiürített polcot.


TE GYILKOS VAGY!

2010. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Azokat az állatokat nem sajnálod, amiket a kutyád és a macskád eszik?
2010. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

jó mondom haggyuk.

bocsi hogy irtam.

sziasztok.

2010. febr. 13. 19:39
 36/39 anonim ***** válasza:

okés


Azért a kutyatápon gondolkozz el!

2010. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

nemkutyatápot esznek a kutyáim hanem Húst !


szóval ennyi.

2010. febr. 14. 11:10
 38/39 anonim ***** válasza:
SZART !
2014. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Hogy lehet néhány ember ilyen tájékozatlan, tudatlan és emellett még nagyképű is? Ő úgy döntött, hogy nem eszik húst mert ezzel is védeni akarja az állatokat. Igen, van benne logika, hiszen nem sokáig lesz fenntartható az, hogy mindenki húst egyen, egyszerűen nem lesz elég az állat amit levághatunk. És azért mert most valaki vega, akár milyen indokból is, azért nem vehet föl bőr cipőt? Álszentség... az van itt mindenhol.
2015. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!