Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha a kutyátok megharapná a...

Ha a kutyátok megharapná a gyerekeiteket, ti mit tennétek a kutyával? Megtartanátok vagy eladnátok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 11:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Hisztizni felesleges a nullázásért.

Ha Te kutyát tartasz, kötelességed normálisan nevelni!

Ha nem neveled normálisan, akkor fogja megjárni a gyermeked. És ez neked lesz a hibád, hiába a kutya harapott!

2016. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 10-es! Az én kutyám meg van nevelve, és a gyerek is tudja, hogy kell viselkedni egy kutyával.
2016. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem való neked gyerek, ha nem vagy hajlandó a testi épségéért mindent megtenni, akár a kutya kiirtását is beleértve. Jelentkezz be a kedvenc kutyadokidhoz egy ivartalanításra.
2016. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Mint kutyab...zi üzenném a hozzászólónak ,hogy önről kellett volnaa lemondjanak annak idején .. én valahogy csak büszke tudok lenni az öcsémre és a kutyáinkra azért mert tökéletesen vannak nevelve ebböl kifolyólag ha Ön szerint minden esetben a kutya a hibás várnám szeretettel hozzánk .. probáljon meg kezet emelni az öcsémre vagy a családból bárkire vagy csak hangosan hozzánk szólni kiváncsi leszek önt ki vagy mi védené meg attól amit a kutyáink védelemből követnének el !!!
2016. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem az volt a kérdés, hogy a te saját magánmaszek kutyád hogy van megnevelve, hanem az, hogy ha a kutya megharapja a gyereket, akkor mit lépsz?
2016. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
Neked meg kutya nem való, mert fogalmad sincs a témáról. Ha normálisan neveled a kutyádat, nem fordul ilyen elő, pont. Ha előfordul, azért meg te vagy a hibás, mert valamit nagyon nem jól csináltál, vagy nem nevelted a kutyád, vagy a kölyködnek nem magyaráztad el, hogy a kutya nem egy nyüstölnivaló játékszer.
2016. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
Mit lépek ? Hahahaha :D nem igazán kellene ilyenen gondolkozni ha a gyerek normálisan van az állatok felé nevelve és természetesen a kutya is a gyerek felé ;)
2016. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis ilyenen kellene gondolkoznom elárulom elsősorban magamat okolnám h mit cseszhettem el .
2016. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
9%
Én is nagyon szeretem a kutyákat, van sajátom is, de komolyan, hogy mondhatjátok, hogy ha tökéletesen nevelt nem haraphat? Egy kutya ha tetszik ha nem ösztönlény, ezért ha mondjuk egy kisgyerek egy fájdalmas pontját dögönyözné, igenis odakaphat! Még a legtökéletesebben nevelt kutya is, mivel az ilyen helyzetekre nem tudja felkészíteni senki.
2016. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%
Ezért tettük hozzá azt is ,hogy a gyereket is megkell nevelni méghozzá ugy ,hogy tudja nem nyuzom a kutyát csak szépen bánok vele .
2016. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!