Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki megüt egy...

Szerintetek aki megüt egy állatot, az rossz ember is?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam egy utolsó embernek, de sajnos van hogy megszalad a kezem. Alapjáraton nagyon szeretem az állatokat, csodás teremtmények tényleg, de néha elpattan a cérna. Pl alszik az ember aztán nekiáll nyervogni mert beakar jönni a szobába, már odaütök valamit és csak nem hagyja abba :D ilyenkor volt hogy felkeltem de adtam egy nagyobb maflást is neki, persze nem akkorát hogy lerepüljön a feje. Nem élvezem ha megütöm valamelyiket, de néha annyira felcsesznek agyilag hogy már nem bírom, pl mikor öt perce adok nekik enni és utána én is ennék az meg már jönne kunyerálni. Most akkor egy utolsó szar ember vagyok emiatt?

2017. nov. 25. 21:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
71%
Az a helyzet, hogy a cica nem ért a verésből. Nem tudja, hogy miért kapta. Csak összezavarod vele és ha gyakran kap, akkor idővel depressziós lesz. Aztán majd az ágyra szarik, meg összepisil mindent. Ne bántsd, inkább szeresd. Sajnálom, hogy anyukád macskagyűjtő, ez sem egy igazán normális dolog. De az sem, hogy a dühödet a kisállaton vezeted le.
2017. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
37%
Te vagy a dög, minek vagy bent a házban? Téged is anyád rakott oda, ahogy a macskákat is, egyenrangúak vagytok. Ha nem tetszik, lehet elköltözni.
2017. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem lehet azt mondani hogy nem szeretem őket, bármi bajuk van intézem az állatorvost, nekik előbb adok enni mint hogy én egyek, voltak kismacskák, az anyjuk elpusztult, én keltem fel 2 óránként cumiztatni őket. Szóval nem utálom őket, egyel még ki tudnék békülni, vagy ha kint lennének.
2017. nov. 25. 21:27
 14/36 A kérdező kommentje:
12-es te nem vagy normális, hogy lenne már egy ember egyenrangú egy macskával? WTF
2017. nov. 25. 21:29
 15/36 A kérdező kommentje:
Azt se lehet mondani hogy nem törődök velük, mert sokat simogatom őket, épp azért hogy ne érezzék magukat rosszul.
2017. nov. 25. 21:31
 16/36 anonim ***** válasza:
31%

Igazad van, tényleg nem egyenrangú.


Az ember sokkal alacsonyabban van a többi állattól, mivel az állatokat bántja, kizsákmányolja, a Földet is tönkreteszi, túl van szaporodva, azt hiszi, övé a Föld, pedig rohadtul nem, nem tartozik ide, halna ki minden ember!!!

2017. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Na mindegy kár volt feltenni a kérdést, csak rosszul éreztem magam, amiért bántom őket néha, de sajnos tényleg nem tudom néha őket tolerálni, az meg ha nem hagynak nyugodtan enni stb azt meg kimondottan utálom, szeretem ha megvan a magam aurája. Igyekszem nem ütni őket, és nem azt elvárni tőlük mint egy embertől. Aki értelmesen válaszolt és nem csak egyszavas "nem"-mel annak köszönöm, 12-es te meg kezeltesd magad mert nagy a bajod. Köszi még1x
2017. nov. 25. 21:40
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne a bajom? Az, hogy átlátom a globális problémákat?

Az ember nem állat szerindted? Mégis mivel több egy másik állattól, mitől jobb?


Jó, felőlem lehetsz növény is, pl. egy tuskó.

2017. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
63%
Komolyan beteg némelyik ember ilyen téren, ez az itteni válaszokból is lejön. Gyakorlatilag szerintük normális, hogy anyád hülyesége miatt te szenvedsz, mert a macska az szent és sérthetetlen. Még neked kéne elköltözni... ez jó... :D. Megjegyzem sosem bántottam állatot, semmilyen okból, de azért legyünk már tisztában azzal hogy az első az ember, utána jön az állat. Elsősorban anyáddal kéne megbeszélni ezt a dolgot, tényleg nem a macskák a hibásak. Csak azért írtam ide, hogy tudd, nem vagy ettől rossz ember. Most a sok hülye majd jól lepontoz, meg belémköt, borzasztóan megfog hatni :D
2017. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egyszerü:rakd ki öket,mikor eszel,vagy alszol.Olyankor csukd ki.Ha ejjel zavar a nyavogas hadznalj fuldugót.
2017. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!