Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki megüt egy...

Szerintetek aki megüt egy állatot, az rossz ember is?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam egy utolsó embernek, de sajnos van hogy megszalad a kezem. Alapjáraton nagyon szeretem az állatokat, csodás teremtmények tényleg, de néha elpattan a cérna. Pl alszik az ember aztán nekiáll nyervogni mert beakar jönni a szobába, már odaütök valamit és csak nem hagyja abba :D ilyenkor volt hogy felkeltem de adtam egy nagyobb maflást is neki, persze nem akkorát hogy lerepüljön a feje. Nem élvezem ha megütöm valamelyiket, de néha annyira felcsesznek agyilag hogy már nem bírom, pl mikor öt perce adok nekik enni és utána én is ennék az meg már jönne kunyerálni. Most akkor egy utolsó szar ember vagyok emiatt?

2017. nov. 25. 21:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
18%
Nem változotta reális, jogos véleményem.
2017. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Na mindegy akkor annyival tényleg lezárnám a dolgot hogy mégegyszer köszönöm a segítőkész válaszokat, akik meg csak kiforgatták a szavaimat vagy csak kötekedni jöttek, hogy de jól beszóltak nekem, nekik nem mondok semmit mert ők minden bizonnyal fedhetetlen érinthetetlen emberek.
2017. nov. 25. 22:56
 33/36 anonim ***** válasza:
59%
Az "feddhetetlen" szívem, két darab d-vel.
2017. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%

Ilyenert nem. Amikor egyik cicank megharapott es meg akart karmolni, akkor a kabatom kis " kotojevel"(szovet anyagbol egy ov csat nélkül a kabaton) kapott egy kicsit a fejére; de szigoruan nevelesi celzattal. Tobbet o se harapott es en sem utottem.

Nem tartom amugy jo otletnek, az allat megjegyzi ugyanugy, ahogyan az ember, ha kapott... kesobb ha ezt sokszor teszed, felhetnek toled annyira, hogy a kajat se fogadjak el.

2017. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
40%

Nem vagy szar ember, de duhkezelesi problemaid az vannak


Probalj meg turelmesebb lenni, mi lesz ha lesz egy gyereked aki random sir orak hosszat, majd ot is megutod hogy hallgasson ?

2017. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tartom magam egy utolsó embernek "

Kapaszkodj meg : mások sem. Attól még azok. .

2017. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!