Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki megüt egy...

Szerintetek aki megüt egy állatot, az rossz ember is?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam egy utolsó embernek, de sajnos van hogy megszalad a kezem. Alapjáraton nagyon szeretem az állatokat, csodás teremtmények tényleg, de néha elpattan a cérna. Pl alszik az ember aztán nekiáll nyervogni mert beakar jönni a szobába, már odaütök valamit és csak nem hagyja abba :D ilyenkor volt hogy felkeltem de adtam egy nagyobb maflást is neki, persze nem akkorát hogy lerepüljön a feje. Nem élvezem ha megütöm valamelyiket, de néha annyira felcsesznek agyilag hogy már nem bírom, pl mikor öt perce adok nekik enni és utána én is ennék az meg már jönne kunyerálni. Most akkor egy utolsó szar ember vagyok emiatt?

2017. nov. 25. 21:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%

Az az ember a beteg, aki azt hiszi, az embereké a Föld...


Túl sok ilyen felfogású ember van, ezek miatt tart itt a világ.

2017. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal kéne megértetni hogy ennyit ne gyűjtsön haza a kis lakásba. Vagy legalább ő viselje gondjukat teljesen. Például egy tanyán simán elvan 10 macska. A falu széli szülői háznál is volt néha annyi, de volt elég életterük. Ha például egyszerre hármat vittem be a házba simogatni akkor már a nagy "macskasűrűség" miatt nem érezték túl jól magukat. Szükségük volt a szabadságra. De mi emberek is így vagyunk, hogy egy bizonyos népsűrűség felett egyáltalán nem érezzük jól magunkat.
2017. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Te 81%-os menj már innen légyszíves, senki nem kiváncsi rád. Csak megsúgom, én is rühellem egyik másik emvert mert nagyon sok a barom. De! Nehogy már egy állatot magunk elé helyezzünk mint valami szentet. De ha egy szinten érzed magad az állatokkal akkor nyugodtan feküdj be a disznók mellé! Az ember emlős, de nem állat. Valamint bírom ezt a kipusztítjuk a Földet dumát, csak megsúgom, a Föld egy pár millió évvel idősebb nálunk, és ha magunkat ki is írtjuk, a bolygót nem tudjuk, párezer év és olyan lesz mint ha itt sem lettünk volna. Fajok mindig is haltak ki, az intelligensebb/erősebb/gyorsabb legyőzi az alatta lévőt. Ha tegyük fel egy csúcsragadozó gondolkodni tudna, szerinted mennyivel lenne különb egy embernél? Ha utálod az embereket, a te dolgod, de ne terjeszd már a hülyeséget kérlek!
2017. nov. 25. 21:55
 24/36 anonim ***** válasza:
81%

Ez már független a kérdéstől. Aki azt hiszi, az emberek a legjobbak, minden állat felett állnak, nézze meg a Földlakók című filmet!

Előzetes: [link]


Vajon az emberek kívül melyil állat ennyire kegyetlen? És ez csak egy kategória a sok közül.

2017. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
82%

Hűha eléggé elfajultak a dolgok, pedig az elején nem akartam ehhez a kérdéshez hozzászólni, mert sejtettem hogy ez lesz de most nem állhatom már.


Kicsit mindkét félnek igaza van, kicsit egyiknek se. Sose bántanám az állatokat, nálunk két cica van lakásban, és az egyik még kicsi, így sokat rendetlenkedik, hajnalban kelt és nem tudja még az összes szabályt ami egy ponton idegesítő tud lenni amikor korán dolgozik az ember, egy ponton pedig tudom hogy kinövi és nem tehet róla, mert kicsi még, de nem bántom.


Másrészt azért ez nem a világ legnagyobb bűne úgy gondolom hogy megsuhintod, és ilyen körülmények között, hogy 10 (!!!) olyan macska van a lakásba akiket te egyáltalán nem akartál borzasztó igazságtalannak érzem az olyan hozzászólók válaszát aki szerint a kérdező a legutolsó féreg a világon. Kicsit gondolkozzanak már el, hogy mi lenne ha a helyükben lennének. És ne állattal gondolkozzatok, mert gondolom azzal nem lenne bajotok, de képzeljétek el hogy mondjuk anyátokkal éltek, gyerekek vagytok így nem költözhettek, és ő hazahoz egy olyan férfit aki idegesít és piszkál titeket. Ugye milyen borzasztó lenne ha feltennétek egy olyan kérdést hogy "anyám élettársa hajnalban részegen jön haza ezért én gombostűt teszek a papucsába, én vagyok a legrosszabb ember a világon?" és azt a választ kapnátok hogy igen a legutolsó férgek vagytok.


Nem jó hogy megütöd a macskákat, nem tanulnak belőle, de nem jó hogy ez a helyzet áll fent. Elsősorban édesanyáddal kell megbeszéld hogy ez az állapot nem mehet tovább, és legalább a macskák nagy részét ajándékozza el, keressen új gazdát, vagy tartsátok kint őket, de mindenképp jussatok közös nevezőre.

2017. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Embert*
2017. nov. 25. 21:59
 27/36 anonim ***** válasza:
24%

"12-es te nem vagy normális, hogy lenne már egy ember egyenrangú egy macskával? WTF"


Pedig hiszed, vagy sem, minden élet egyenlő. Egyik élet sem fontosabb a másiknál. Az emberi gonoszság pedig éppen abból fakad, hogy az egyik azt gondolja, az ő tyúkszaros élete fontosabb bárkiénél legyen az más fajba, vagy akár vele egy fajba tartozó.


És igen, ha azért ütöd meg a macskát, mert nyávog, akkor szar ember vagy. Mert te nem nevelni akarod, csak a dühödet levezetni. Gyáva, gyenge ember vagy.

2017. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy ne érezd szarul magad, mert nem volt szép dolog bántani a védtelen, oktalan kisállatot. De sosem késő megváltozni. Ha rosszul érzed magad, amiért bántottad a cicát, az jó, mert azt jelenti, hogy tisztában vagy azzal, hogy helytelenül tetted. Meg hiába idegesítenek, valahol te is szereted a cicákat.


Próbálj meg beszélni anyukáddal. Nagyon sok a tíz cica. Főleg bentre. Nem csak téged, de valószínűleg egymást is zavarják.

2017. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
17%
#27-es, végre egy normális ember, köszönöm!!
2017. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
29-es te eddig utáltad az embereket nem? :D
2017. nov. 25. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!