Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlanátok nekem?

Milyen állatot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt házi állatom, de most elhatároztam, hogy szerzek egyet. A lakásom nem túl nagy, így fontos, hogy ne kívánjon nagy életteret az állat. Ne is kerüljön sokba, mert nem vagyok egy Bill Gates. És ne is kelljen sokat foglalkozni vele (itt nem azt értem, hogy egyáltalán ne kelljen vele, mert akkor nem akarnék állatot, de napi 2-3 órát nem tudnék bevállalni) és ha így nem is tartozna bele a napi rutinomba, de a heti rutinom keretét csak megadná. "Rutinos" állat tartók, mit ajánlotok?

2017. dec. 12. 21:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Sivatagi és szavannai fajok könnyen tarthatók: Csíkos szkink, kékfarkú szkink, leopárdgekkó, fürge gyík, törpe gekkó, török gekkó, elevenszülő gyík, ékszergekkó, spanyol érces szkink, csodagekkó, tobzosfarkú gyík, fali gyík, sivatasgi rojtosujjú gyík, homokúszó szkink, hardun agáma, sztyepi agáma, csíkos sivatagi gyík
2017. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nimfapapagáj, törpenyúl elvan egyedül is, emellett könnyen és gyorsan megszelídülnekk
2019. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!