Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit találtam? Kígyó vagy...

Mit találtam? Kígyó vagy sikló? (lent)

Figyelt kérdés

A kutyánk a képeken látható hüllőt ugatta. Sziszegett, és félelmében halottnak tettette magát.(szóval nem támadott) Szeretnék megnyugodni, hogy tényleg csak egy ártalmatlan siklót találtam és nem egy terráriumból elszabadult veszélyes állatot.


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2014. máj. 7. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
89%

Egyedül a rossz neveléstől találják undorítónak. A kisgyerek vígan eljátszik az ilyen állatokkal, nem fél tőlük. Jön a szülő és mondja hogy "Fúj tedd le, mert megtámad!"--Az marad meg a gyerekben, hogy ez milyen szörnyű állat. Egyébként gondolkozz el, ha egy állat a saját territóriumán belül megöl egy embert, azt máris lövik agyon, ha egy ember öl meg egy állatot(akár a saját területén is) legfeljebb pénzbüntetéssel megússza.

Egyébként leírnád nekem ,hogy miért is olyan undorítóak?

2014. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok kérdező, sikerült háborút kirobbantanod! :) kérlek taníts, mester! :D
2014. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
Én egy ártatlan kérdést tettem fel mert laikusként valóban megijedtem, hogy esetleg bajt okoztam azzal, hogy elengedtem.Mindenesetre jót szórakoztam a vitán, ami ebből a kérdésből robbant ki :D Egy kis vízisiklóból, mint megtudtuk... De szerintem mindez felesleges mert az álláspontjától senki nem fog tágítani... :) Én személy szerint tisztelem az állatokat és őt sem bántottam de meg kell találni az arany középutat. Ha egy ilyen állat rátámadna a családtagjaimra (nem a sikló) én is elpusztítanám.De amíg nem bántott engem én sem őt :) Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 7. 20:43
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
azt a kígyóutáló barmot enné meg egy anakonda hogy tudja mien érzés amikor kínyírják
2014. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
nem is ártottak neki akkor mi baja van vele -.-
2014. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám miért olyan nehéz megérteni, hogy van ember aki nem futna el sikítva vagy vágna hozzá valamit a kígyóhoz (talán mindkettő), hanem szépen, nyugodtan kivinné és kész. Igen veszélyes meg undorító, gratulálok! Én nem egyszer vittem ki siklókat az udvarból a közeli csatornáig ahol élnek és érdekes semmi bajom nem lett és azt is túléltem hogy nem vágtam hozzájuk semmit. Azzal hogy ilyeneket írtok csak magatokat járatjátok le. Remélem egyszer majd észreveszitek mennyi eszetek volt.
2014. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

"miért olyan nehéz megérteni, hogy van ember aki nem futna el sikítva"


De te is értsd meg, hogy vannak emberek akik nem kedvelik ezeket az élőlényeket.

Én teljes mértékben megértelek, hogy simán kivinnéd a két kezeddel és elengednéd tisztelettel.

DE te is érts meg engem.

2014. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen neked írtam; volt valaki aki írta, hogy mit csinálnál, ha ... Ebből nekem az jött le, hogy azt hiszik nincs olyan ember aki nemhogy nem utálja ezeket az állatokat, hanem még talán szereti is. Pedig de, igen is létezik. Ez kb. olyan mintha a szomszéd aranyos kiscicáját csapnád le lapáttal, mert átjött hozzád és megijedtél.
2014. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék hogy azok akik undorodnak a vízisiklóktól vajon hogy reagálnának ha találkoznának az ezerlábúmmal XD
2014. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim válasza:

Ez egy vízisiklo :)

Teljesen ártalmatlan a Balatonnál is sok van belőle, ahogy a neve is mutatja a vizet szereti és remekül úszik :)

2014. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!