Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit találtam? Kígyó vagy...

Mit találtam? Kígyó vagy sikló? (lent)

Figyelt kérdés

A kutyánk a képeken látható hüllőt ugatta. Sziszegett, és félelmében halottnak tettette magát.(szóval nem támadott) Szeretnék megnyugodni, hogy tényleg csak egy ártalmatlan siklót találtam és nem egy terráriumból elszabadult veszélyes állatot.


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2014. máj. 7. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Elméletileg a biológusnak van igaza, védeni kell az állatokat, meg kell menteni őket. Osztom a véleményét.


Csakhogy!!! a kérdező azt is leírta, hogy az ő falujában "írtják" (igazából nem írtják ki tömegesen őket, csak ami magánterületen van) a kígyókat, és ÍGY IS hetente kB. 3-4-gyel találkozik. Na most tegyük fel, hogy egy faluban (ahol kB. 1000 ember él) soha nem ölik meg a kígyókat, hanem csak szépen odébbcipelik, hogy akkor hánnyal találkozna hetente, ha 1000 ember egy héten 3 kígyó életét mentené meg. És a kérdésem a következő :

Kinek lenne arra ereje, hogy egy elszaporodott sikló vagy kígyófajt mindig odébbtegyen (sac per kábé, ha el vannak szaporodva, akkor) naponta! 5X. Eleinte kivitelezhető az állatszeretet, de ezt mindennaposan megtenni egy idő után nem lehet. Kivéve persze, ha egy évben egyszer van ilyen eset, akkor miért ne? De így...


Szóval azzal az emberrel értek egyet, akit annyira lepontoztatok. A valóságban így működnek a dolgok.

2021. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!