Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ehet mazsolát a süni?

EgyCseppaTengerből kérdése:

Ehet mazsolát a süni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy sünikém, nyáron lesz majd 2 éves. Próbáltam mindig változatosan etetni, vannak időszakai, amikor megunja a száraztápot és az alus cica eledelt, most épp ebben vagyunk. Mindig olvasok a mazsoláról, de egyik oldalon azt írják, hogy ehetik, a másik oldalon meg azt, hogy mérgező számukra, szóval nem merem neki adni, viszont a tenyésztőjétől vásárolt ételben elég sok van, ki szoktam válogatni, pedig új íz lenne számára. Most akkor ehet mazsolát vagy sem?



2022. febr. 11. 05:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:
Ti direkt értetlenkedtek amúgy? Más hobbitok nincs? Olvasd végig a hozzászólásokat, olvasd el azt a hosszabbat a végéről, amit egy kedves segíteni akaró ember írt. Ha ezek után sem sikerül megérteni, hogy miért kérdeztem rá a mazsolára és hogy tudom, hogy egyébként mit eszik egy süni, akkor sajnálom. További szép napot! :)
2022. febr. 14. 14:48
 62/63 A kérdező kommentje:
Rendben, ha így gondolod, hogy fogalmam sincs, legyen, gondold így, ettől még nem fogja fedni a valóságot. Viszont a válaszod alapján arra lehet következtetni, hogy nem olvastad végig, amiket írtam vagy szándékosan figyelmen kívül hagytad. Úgyhogy nekem is van egy kérdésem. Mi nem világos azon, hogy a tenyésztők egyik fele nyugodt szívvel ajánlja a mazsolát, míg a másik egyenes azt mondja, hogy mérgező és akad egy olyan tábor is, aki azt mondja, hogy adhatsz, de ne sokat, mert hízlal? Nos? Tényleg a pokol tüzén kell elégnem azért, mert tájékozódom? Jobb lenne, ha adnék neki mindent? Akkor nem lennék felelőtlen, csak így? A tenyésztőjétől vásárolt csomag tele van mazsolával, mégsem mertem adni neki egy szemet sem belőle és én vagyok a szar gazdi, mert féltem és inkább nem adom neki. Akkor szar vagyok.
2022. febr. 14. 15:11
 63/63 anonim válasza:
77%
Mi van veletek emberek? Jelenleg egy teljesen értelmes fiút/lányt szedtek darabokra. A mondatformálásai megmutatják, hogy nem egy hülye ember írogat a képernyő mögül. Nem vele van a baj, hanem veletek. 77-es, teljesen mindegy, hogy hány éves, nem igaz, hogy nem tudják leszűrni, hogy szereti az állatkáját és megfelelően gondoskodik róla, csak kicsit aggódós és utána akar járni a dolgoknak. Könyörgöm, ne csináljátok már ezt egy emberrel! Ő a hülye, a rossz, a felelőtlen egy ártatlan kérdése miatt. Vegyétek már figyelembe, hogy nem egy robotnak írogattok, hanem egy érző lénynek.
2022. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!