Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kiskutyákkal?

Mi legyen a kiskutyákkal?

Figyelt kérdés

Van 6 Staffordshire kiskutyám 10 hetesek...

Senki nem akarja őket megvenni,elajándékozni se tudom senkinek...Mi legyen velük?


2010. júl. 15. 18:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 A kérdező kommentje:
Mien kutyád van?
2010. júl. 15. 22:25
 102/117 anonim ***** válasza:
84%
Bullmasztiff. Kiválóan érzi magát tesztoszteron últengés nélkül :)
2010. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:
87%
Arról nem beszélve, hogy garanáltan nem hererák, vagy prosztatarák lesz a végzete :) Hidd el, az még sokkal kellemetlenebb, mint egy műtét.
2010. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim ***** válasza:
84%

,,neki biztos hiányozna'' NEM!

1 Kutya Csak abban érzi meg hogy kiherélték, hogy az altatótól kicsit kába, alszik 1-et altató hatása elmegy és szevasz tavasz itt a nyár, Semmi baja sincs! Ugyan ez igaz a Szukádra is! meg sem érzi meg mi volt, csak az altatót kialusszák és kész van 2 egészségesebb! Boldogabb! nyugodtabb! Kutyád, akik nem gyártják a kiskutyákat, mert 1 kutyának sem kell sem ellenie, sem párosodnia!

2010. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 anonim ***** válasza:
84%
kieg* Nem kell párosodnia 1 kutyának sem élete során.
2010. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/117 anonim ***** válasza:
81%

Attól,hogy a bátyád segített a szukának elléskor,még nem tenyésztő!

Tudod,mi az,hogy tenyésztő?

-rendelkezik megfelelő ismerettel a fajtáról,kinológiáról,állategészségügyi dolgokról

-ismeri a fajtahazai állományát,vérvonalakat stb.

-kiállítja,tenyésszemlézi,betgségekre szűri az állatokat

-kölyköket csak oltásokkal,chippel,szerződéssel ad el+visszavásárlási kötelezettséggel

-nem szaporít ész nélkül.

2010. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/117 anonim ***** válasza:
81%

"A kérdező kommentje:

Mostmár jobb lesz ha leállítod magad...mikor ismertél te engem?Soha!!!"


Állandóan azzal vagy el hogy nem ismerünk... amennyit te ide írkáltál, már megismertünk.. felelőtlen kutyaszíporító!! Nah az vagy! Nem érdekel senkit hogy lehurrogod...akkor is az vagy! És ha a bátyád ilyen nagy szakértő... akkor mért nem tudja eladni a kiskutyákat? mért nem lettek szűrésre víve? Bevannak már oltva, chippezve(kötelező)?? nah bevannak ?? sztem nem... az Okos bátyádnak ezeket tudni kéne, ha ő tényleg szakértő!

2010. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/117 anonim ***** válasza:
78%

végigolvastam a kommenteket ,na most jól ki lett osztva a kérdező..

Én is a fajtamentőket és a netboard-ot ajánlom. Készíts róluk fotókat és próbáld meg őket úgy odaadni hogy ivartalanítsák az új gazdik ha megnőnek a kölykök.


Az a baj hogy sok ember magából indul ki. Elképzeli mintha őt ivartalanították volna!

Egy kutyának egészen mást jelent a párosodás mint egy embernek.

Nem élvezetből teszik. Erre az emberen kívül csak még két faj képes! Ez nem vicc!


A fedezés utáni "összeragadás " pedig mind a szukának mind a kannak kellemetlen.

A tüzelő szuka szaga nagyon erős vágyat indít be a kanokba ez természetes.

Egy barátom nemrég ivartalanította a munka vonalú németjuhász kanját. Sokkal kezelhetőbb lett és épp olyan kemény kutya!


Az ivartalanítás meghosszabbítja az életet. Az én skótjuhász szukám ivartalanítva van. 12 éves és labdázik fut élvezi az életet. Míg a 10 éves féltestvére akinek volt 4 alma már nagyon öregecskén mozog.

2010. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 A kérdező kommentje:

Tudod hol a baj,nem tudom,hogy melyik kommentet ki írja,mivel név nem sok mindenhol van kiírva.Már megkaptam,hogy -mocskos szaporító vagyok

-meghogy felelőtlen... amiket írtam nem mindenkinek szólt(szerintem tudja az akinek szólt)

Aki segíteni szeretne ahhoz tényleg rossz szavam nincs...

Aki pedig csak kötözködni szeretne az kerülje el ezt a kérdést és ne írjon...A szaporítós formának üzenem:Szálj le rólam,ha nem tudsz segíteni,mert fölöslegesen írsz le engem...

2010. júl. 16. 20:46
 110/117 A kérdező kommentje:
Utoljára írom: Nem szánt szándékkal lettek a kiskutyák és nem azért tettem fel ezt a kérdést,hogy meg vitassuk az előzményeket,hanem hogy ha valakinek kell,vagy valaki tudna nekem segíteni,az írjon választ...Nem pedig,hogy letámadjatok!!!
2010. júl. 16. 20:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!