Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kegyetlen kutyagyilkosnak...

Egy kegyetlen kutyagyilkosnak mi a méltó büntetés?

Figyelt kérdés

Fényképpel, lakcímmel:

[link]


2010. júl. 26. 12:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
20%

Sziasztok!

Megértem a felháborodásotokat, de:amíg "anyák" wc-be szülhetik a gyerekeiket, vagy halálra éheztetik őket, vagy szüléskor simán magukra hagyhatják, és ezt majd az ügyvéd szépen "szülési sokk"-nak beállítva felmenteti a bűnöst, akkor miről is beszélünk?

Egy ember élete semmi ezek szerint?

Azon miért nincs így felháborodva senki, ha egy csecsemőt megölnek?

Ne hagyjuk büntetlenül az állatkínzókat, én sem ezt akarom, de nonszensz, hogy egy kutya élete ezek szerint többet ér egy emberi életnél.

És most lehet lepontozni!

2010. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
76%
És miért nem lehet úgy teniteni egy kutyára mint az emberre? Akkor az igazi gyilkos férfi most nem otthon röhögne hanem már börtönben lenne. Egyébként a csecsemős ügyekből mindig van valami... Börtön stb. Amugy meg az sem jobb amikor a gyarak az árvaházba kerül (babásnak).
2010. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
100%

Elolvastam, sajnos vizuális típus vagyok. Szavakat sorolhatnék: borzalmas, érthetetlen, dühítő, ezeket leírtátok helyettem.

Inkább szülői (3 gyerekes) mivoltommmal foglalkoznék,és megpróbálom levonni a következtetéseket, és megtanítom azt a gyermekeimnek: Ne bántsuk az állatokat! Ebben kell felnőni. Nem játék a macska farkát húzni, mert nem vicces (a cicának), nem kell a kutyus után szaladni (nem hiába szaladt el tőlünk). Szeressük őket, figyeljük a reakcióikat, és ha látjuk hogy elég volt a "szeretetünkből" akkor hagyjuk békén.Ha alszik,akkor nem mókás felkelteni, mert "csak megsimogatom". Az állat nem játék!!!! Vannak szuper élethű plüssök... Nem hiszek a felnőttek megváltoztatásában,a gyermekek nevelése viszont a mi kezünkben van.

2010. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Börtön?Minek? Én szívesen megteszem vele azt amit ő tett szegénykével...bár akkor nem különböznék tőle!

De amíg a saját gyereküket agyonverő emberek nem kapnak halál büntetést addig ezek a szemétládák sem fognak!:s( És ez a szomorú:(

2010. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
49%
Most ezt egyesek úgy fogják fel, hogy a két dolog üti egymást, mármint hogy vagy az állatkínzókkal, vagy a gyilkosokkal kell foglalkoznunk? Miért kell ezt a két ügyet szembeállítani?
2010. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutya. Én ugyanazt tenném vele, amit ő a kutyussal!!! Remélem sikerül tenni ellene valamit. És még van pofája neki perelgetni a másikat, mert nézte tétlenül, amit tett...pff. Ro.hadjon meg!
2010. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell külön választani,hogy embert vagy állatot bántott.Mert akinek ennyit számit egy állat élete annak nem sokkal több egy emberé.Meg lehet nézni,hogy aki egyszer is kinzott,bántott állatot annak mekkora százaléka fordul legközelebb a másik ember ellen és itt nem csak a gyilkoságról beszélek lehet az csak verés is de sajnos onnan már csak egy lépés.
2010. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
az6 ilyen ember nem normális erre csak ennyit tudok mondani... de sajnos ilyen elmebetegek mindig lesznek, vagy nem mert csak az örök változás a biztos.
2010. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
81%

13.28!Kikérem magamnak az állatvédők és az állatgyilkoláson megbotránkozók nevében,hogy egy állat élete fontosabb az emberénél!Mit gondolsz te hogy aki állatbarát,annak nincsenek érzései és nyugodtan nézi hogy csecsemőket gyilkolnak?-mert csak az állatokat szereti?Csakhogy ez a téma ,most egy szerencsétlen kutyáról szólt,nem pedig gyerekről.Senkit nem kéne megölni,senkinek.Aki ezt megteszi egy állattal,az emberrel is előbb utóbb...Te meg itt leszólod azokat,akik megbotránkoznak ezen?Miért szerinted nem kegyetlenség?Vagy hogy van ez?Egyszerre csak egy élőlényt lehet sajnálni?Gondolkozz legközelebb mielőtt hülyeségeket írogatsz.

Én képzeld,a gyermekvédelemben dolgozom és az elsők között írtam választ a kérdésre,mert felháborított,amit tett ez a kegyetlen,szemét.Akkor most hogy van ez?

2010. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Visszakapná a kutyáimtól ez a szemét,mocskos féreg. 2 rotival tépetném szét a testét,utána meg rá*zarnék a fejére!
2010. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!