Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kegyetlen kutyagyilkosnak...

Egy kegyetlen kutyagyilkosnak mi a méltó büntetés?

Figyelt kérdés

Fényképpel, lakcímmel:

[link]


2010. júl. 26. 12:58
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
100%
Hol lakik? Budapest? Odamegyek és ledobom a h*lye gyepére! Remélem elolvasta ezt a kérdést! :@
2010. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

13:06 vagyok ,hozzátenném Remélem ő is így döglik meg !!!!!

Az ilyen embereket pszihiátrián kéne kezelni !!!!!

Mocskos hasztalan törvények!!!

2010. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

nem ez a kutya volt??? : [link] egyszer találtam őt, felvettem a fajtamentőkkel a kapcsolatot, napokig etettem a kutyát, de mire kiért a fajtamentés eltűnt...

szegény :(((( elég közel lakok hozzá, de 17 évesen nem fogok elmenni megverni :( pedig azt kéne!!!

2010. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű,hogy ennyire nem él gyakorlatban az állatvédelmi törvény.nem veszik komolyan ezeket a bűntetteket.Nagyon sajnálom szegény kutyát és tetszik ahogy próbálod felhívni rá a figyelmet.Sok sikert hozzá,megpróbálom én is minél több helyre továbbítani!

Hogy mit kéne vele tenni?Bedobni egy csomó radikális állatvédő közé és megengedni,hogy azt tegyenek vele amit akarnak.Szemét,aljas mocsadék.Legközelebb,majd emberen fogja kiélni a szadista hajlamait? Próbáld a médiával felvenni a kapcsolatot,mostanság ugranak erre a témára!Szerencsére...

2010. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a jelenlevőket. Nem mindennapi látvány az ilyesmi, és egy állatbarát ezt tényleg nem hagyhatja szó nélkül. Ráadásul nem reagált a kiabálásokra, ott hadonászott egy vascsővel az a vadbarom. A rendőröknek kellett volna inkább észnél lenni.
2010. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: Csengess hozzá [kapucsengőn keresztül], és oszdd ki, de rendesen
2010. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
A 17évesnek szántam az "utolsót"
2010. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
87%
A férfi csak azt álitotta hogy a kutya és a szomszéd támadt rá. mEG HOGY ŐT SZAMURÁJ KARDAL FENYEGETTÉK. Egyébként már előző este is becsengetett a szomszéd nénihez aki mindig adott neki enni-inni és meg fenyegette ez a kutyagyilkos. Másnap is csengettett de nem nyitottak ajtót. igy kezdte el verni a fém csővel. második ütésnél már biztos volt hogy meg hal...
2010. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
83%

Csak azt nem tudom, hogy aki ilyen szinten agresszív megnyilvánulásokat megenged magának egy kutyával szemben, arról miért gondolják, hogy nem veszélyes a társadalomra?


Amúgy én nem bántanám, szerintem az ilyen ember beteg, és kezelésre van szüksége. Ezt hívják kényszergyógykezelésnek, a legtöbb állatkínzót ilyenre ítélném, még mielőtt valaki másban is kárt tesznek.


Ha mondjuk ott lettem volna, tuti, hogy én is nekimentem volna egy vascsővel lány létemre, de nem ezt tartom helyes iránynak.

2010. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%

A facebookról van az infó:

Kutya Védő: "A 20. kerületben a hétvégén egy férfi úgy döntött, hogy agyonüti a lakótelepi ház lépcsőházában azt a skótjuhász-kutya keveréket, aki napok óta a környéken keresgélte a gazdáját. Ehhez becsalogatta a kutyát a lépcsőházba. A kutya szelíd és barátságot volt mivel a környéken lakó kisgyerekek napok óta vele játszottak, vittek neki vizet és enni. A lakók felháborodása ellenére egy vas csővel verte szét a kutya fejét. A haldokló kutyát a hátsó lábánál fogva kivonszolta a ház elé és ott hagyta. Nem zavartatta magát fényes nappal. Az egyik hazatérő szomszéd sietett a haldokló kutya védelmére, ekkor a kutyagyilkos férfi vele is összeverekedett. Később a kutyagyilkosnak volt pofája mindenkit feljelenteni, hogy ő ártatlan és mindenki őt támadta meg. A félék kutyától kezdve a hazatérő szomszédig. A kutyát elszállítatták de sajnos a kórházban kínok közt elpusztult a súlyos sérülései miatt."

Kutya Védő: "Igen az a szomszéd akinek szóltak, hogy ez a kutyagyilkos veri szét a kutya fejét az a szomszéd közbe avatkozott. De később még őt jelentette fel a rendőrségen a kutyagyilkos, összevissza hazudozott, pedig neki semmi baja nem lett. Rajta 1 karcolás sem volt csak beszart mert egy gyáva féreg és most félti a tyúkszaros életét, hogy meglincselik a lakótelepen. Azt hazudja, hogy a kutya rá morgott ezért hibás és szerinte a szomszéd is bántotta, valójában pedig csak most ezzel akarja tisztára mosni magát. Azt hiszi így kisebb a bűne."


kutya Védő Nem bánnám ha még a tévében, újságban is szó lenne erről a hírről, és így talán a bíróság rá lenne kényszerítve arra, hogy példa értékű büntetést szabjon ki a kutyagyilkosra aki fényes nappal egy lakótelepen hétvégén ilyet csinált a gyerekek szeme láttára. Remélem hogy végre letöltendő börtön büntetést kap ez az állat nem pedig a szokásos ejnye bejnyét, ami a magyar bíróságra jellemző sajnos! Végre kéne elrettentő büntetés, azért, hogy ilyen szörnyűségek ne fordulhassanak elő, és az ilyen állatok megtanulják, hogy nem csinálhatnak ilyesmit büntetlenül. És ne annyi legyen a tanulság, hogy 1 kóbor kutyával kevesebb!

2010. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!