Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kegyetlen kutyagyilkosnak...

Egy kegyetlen kutyagyilkosnak mi a méltó büntetés?

Figyelt kérdés

Fényképpel, lakcímmel:

[link]


2010. júl. 26. 12:58
1 2 3 4
 31/36 VIK001 válasza:
100%
Sziasztok én vagyok a szomszéd aki "beszélgetett"vele.Az a vicc hogy még engem rabosítanak,nem pedig azt a f..sz.pot.A kis sza.házi a "beszélgetés" után még látleletet is vetetett fel.A kis fa..opo egy hétre rá mikor meglátott az utcán elsirta magát,mert egy ilyen bátor büdös kö.sög.Ugy is addig gyötröm amig fel nem huzza magát egy fára.
2010. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Az ilyet én sem kímélném, örülök, hogy vannak még ilyen emberek mint te is. Az ilyen úgysem ért a szép szóból, a jogokat meg hagyjuk már a francba, az állatoknak is vannak jogai, azt sem tartatják be. Remélem, hogy élete végéig kísérteni fogja ez a gyilkosság ezt a szar alakot.
2010. júl. 30. 18:47
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
szerintem az animalszex durvább. :D
2010. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

amúgy meg tessék.. akit ez annyira megviselt olvassa el ezt hogy napirendre térjen és hello

[link]

2010. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
49%

Na ezért van Nekem kistestű kutyám...

De egyébként a kutya bármilyen jól nevelt ill szocializált nem megbízható!Ezt mindenkinek megkell érteni!

Kiszámíthatatlanok!Majd jönnek itt az álszent dumával h de az én kutyám ilyen de az én kutyám soha nem tenne olyat..hmm dehogynem...!

2010. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
100%
Újra csak hansúlyozom: Az hogy egy kutya támad, az sosem a kutya hibája! Neki ez TERMÉSZETES. A gond ott van, hogy az ember nem képes kezelni ez a helyzetet. A gazda nem neveli, vagy helyteleneül (iskola nélkül) neveli, a gyermekeket pedig mi szülők nem szoktatjuk ahhoz, hogy a kutya nem plüssjáték, hanem élőlény, társ, akivel lehet játszani, de a szabályokat be kell tartani. Ez teljesen független attól, hogy az állat kis- vagy nagytestű, hiszen a mi szomszédunk kicsi tacskója már mindkét gyermekemet megkergette! Félnek tőle. Az is tud harapni, és a kicsi gyermekeknek ő sem kicsi kutya, csak egy élőlény, ami megtámadja.
2010. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!