Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aláírnátok egy olyan petíciót,...

Aláírnátok egy olyan petíciót, hogy tiltsák be a harci kutyák tenyésztését?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
100%

"Csökkenteni lehetne az esélyeket megfelelő szabályozással."

A meglévő szabályok betartatása nélkül semmi értelme új szabályokat hozni, mert azokat sem tartatnák be.

2020. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
7%

ma 19:52


Még mindig személyeskedsz és nem tudsz értelmes érvet felhozni. A férfiakat nem tenyésztik, a kutyákat igen. Ne analógiákkal gyere, hanem magyarázd el nekem, ostoba felhasználónak, hogy mi a hiba a gondolatmenetemmel.

2020. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a kicsi kutya is fog tudni 60 cm-n olyan időeredményeket hozni, mint egy border collie agilityben, akkor majd beszélhetünk talán, Domcsika...
2020. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjatok mar ra, felesleges vitatkozni vele, tipikus autista es ezzel nem degradalni akarom az autizmussal eloket, de van veluk tapasztalatom boven.

Mint egy robot, hajtja a meggyozodeseit, amelyek igen, szaraz tenykent egy nulla EQ-val rendelkezo ember szamara megalljak a helyuket.

Es vitazhatnank vele hetekig, nem fogna fel sajnos. Olyan ez, mint elmagyarazni egy vaknak a szineket.

Kedves Dominik, azert kapsz szemelyeskedest erveles helyett, mert egy neurotipikus ember szamara egyertelmu miert hibasak es felhaboritoak a meglatasaid es szerintem nem is ertik miert volna szukseg ervelni ellenuk, annyira fajdalmasan egyertelmu. Csak hat te nem ertheted.

2020. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, engem anno vizsla harapott meg! A német juhászomnak meg egy Husky jött neki két hete. A Pincsimnek meg egy Golden ment neki!

Úgyhogy hadjuk már ezt...kivetel mindig van! A sok böszme emberrel van a baj meg a szapis ideggyenge kutyákkal!

De te is elég ártalmas vagy a társadalomra... 🤣

2020. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

Talán próbáljátok meg mégis egyszer az érvelést, hátha azzal könnyebb dűlőre jutni egy vitában, mint a személyeskedéssel. Én nyitott vagyok, de eddig csak annyit tudtatok felhozni a nagy kutyák mellett, hogy azt szeretnétek.


Majd gondoljatok erre a legközelebbi kutyatámadásnál is, hogy annak a gazdája is nagy kutyát szeretett volna.

2020. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%

Te tipikusan az az ember lehetsz, aki ha meglát sétálni a pitbullommal, átrohan a másik oldalra. Mi az istenért félsz pasi létedre ennyire a kutyáktól?

Plusz, te pedig megpróbálhatnád elfogadni, hogy létezik ám más vélemény is a sajátunkon kívül. Sőt, mondok még hihetetlenebb dolgot: néha bizony más személy véleménye is lehet helytálló attól függetlenül, hogy nem egyezik a sajátunkkal.

Illetve, ha esetleg este csivava sétáltatás közben megtámadnak, majd gondolj arra, milyen jó, hogy egy kis szobacirkálót választottál. (ezt annak ellenére írom, hogy SOHA nem vártam a kutyámtól védelmet és nem nézem le a kistestű kutyákat, de több külföldi cikk is született olyan történetekről, hogy megvédte a gazdáját a kutya, pl centrál parkban megakartak erőszakolni egy lányt, de az amstaffja megakadályozta.)

De te csak bohóckodj tovább, igazán szórakoztató mennyire igyekszel.

2020. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
69%
"kivetel mindig van", így van, kivétel mindig van. Ezt pofaztam én is. De a vizslarol, huskyrol, goldenrol valószínűleg tudja a gazdája ha viselkedés zavaros mert azért ez náluk ritka és ha problémás akkor az nem egyszer fordul elő. Azonban nálunk két utcával arrébb egy srác amstaffjai szetteptek a velük együtt élő nagymamát akik "soha senkit nem bantottak, kutya iskolába jártak, szelidek, szerették a nagyít". És hány ilyen van, hogy ezek a kutyák a semmiből váratlanul bekattannak. Nem mondom mivel van kivétel lehet hogy van amelyik egy életet leel úgy hogy senkit nem bánt, de többségük időzített bomba. Aki nem ért egyet magyarázza meg miért vannak a bulloknal ezek a hírtelen bekattanasok.
2020. máj. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
30%

Ja csak a Haskyt is oda engedte az enyémhez szó nekem a gazdája és kiabálta, hogy nem bánt... Erről enyit!

A szomszédunk aki a a skót juhász ment neki és bizony okozott neki pár sérülést!

Ezért írtam korábban, hogy bármilyen állat tartás vizsgához kötnék! Legyen az kutya vagy ló! Sőt igazából a gyerek vállalás is ahhoz kötném! Szigorítanék a jogsi szerzésen is...hogy ezeket se valalhassa minden hülye!

2020. máj. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy a legtöbb támadást még mindig nem a harci kutyák okozzák! A Labrador is az "élén" van! A legtibbért a keverék kutyák felnek! Nem engedném azt sem, hogy törzskönyv nélküli kutyát gyártanak és tartsanak az emberek! Akinek nincs pénze az ne vegyen!
2020. máj. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!