Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aláírnátok egy olyan petíciót,...

Aláírnátok egy olyan petíciót, hogy tiltsák be a harci kutyák tenyésztését?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
16%
Persze hogy a labrador, a német juhász és a keverék támadás a leggyakoribb mivel ezekből van rengeteg. Előbbi kettő divat kutya utóbbit meg ugye nem kell magyarázni. Én azért megnéznék egy olyan statisztikát ahol szamitasba veszik azt is hogy melyik fajtából mennyi van és ebből mennyi támadt már. De arra még senki nem adott magyarázatot hogy a jól nevelt, kedves szelíd bull miért kattan be és kap szajzarat valakin.
2020. máj. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

"Illetve, ha esetleg este csivava sétáltatás közben megtámadnak, majd gondolj arra, milyen jó, hogy egy kis szobacirkálót választottál."


Még mindg csak bohócnak nevezel személyeskedve, de közben te vagy képtelen felhozni egyetlen ellenérvet is.


Amit írsz, az egy előnye lehet a nagy kutyáknak, de nem releváns azzal kapcsolatban, amit írtam, sőt, inkább engem igazol, hiszen azért akarnál nagy kutyát, hogy kárt tegyen (rád támadó) emberekben.

2020. máj. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
95%
Errefelé a földszintes kutyák a kis agresszorok, de csak amelyikre ráhagyják a gazdáik. A nagyok jámborabbak. Pofátlan kutya több fajtából is van, de csak amelyiket nem fegyelmezik, ilyenekkel nem bandázunk a kutyámmal. Van rehabos kutya, amelyik szépen alakul, odafigyelnek rá. A gazdán sok múlik, és ehhez nem kutyás tapasztalat, hanem akarat, határozottság kell. Én pont a gyerekkori rossz kutyás élményeim miatt vagyok úgy, hogy azokat a hibákat nem akarom elkövetni, odafigyelek arra, amire a problémás gazdik nem.
2020. máj. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem válaszoltok neki, akkor abba fogja hagyni. Nem érdemes vele vitatkozni, teljesen sötét.
2020. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
94%

Érv már volt, ritkán írok alá petíciókat, pont azért, mert nem látok hatékony eredményeket, talán hoznak egy új jogszabályt, amit ugyanúgy nem tartatnak be, mint sok másikat sem. Ennek pedig semmi értelme, csak a jogi hallgatók szívnak a bemagolással.

Tartassák be a meglévő szabályokat, utána pedig meglátjuk, merre lehet még tovább lépni. Nekem vannak ötleteim, le is írtam. De pikk-pakk változtatni nem lehet több generációs berögződéseken, csak lépésekben, és a fiatalabb generációk megfelelő irányú nevelésével.

2020. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom, nálunk jóval több Bull típus vagy keverék van, mint német juhász vagy hasky!

Azért kattanik be mert vagy rosszúl nevelt (hiába a duma, hogy jajj az enyém nem olyan!) vagy mert általában ideggyenge fajta jellegű! Épp ezért nem engedném mindenkinek minden kutya tartását, meg csivaváét sem!

Kocsija is csak annak legyen, aki nem tud tömegközlekedéssel menni enyi erővel! Mert minek!

Nem tudom egyesek kinek kébzelik magukat itt! Ha te nem akarsz nagy kutyát, akkor vegyél kicsit!

Én se csak azért választottam német juhászt, hogy házi kedvenc legyen az udvaron!

A szaporítókat tiltanám és pl a jofigason ellenőrizném az ilyet és büntetném mint a szar!

2020. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
96%
"hasky" - Ilyen kutyafajta nincs. Husky van.
2020. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
63%
Jó, olyannal nem állok le vitázni, aki 1 mondatban többször vét olyan helyesírási bakikat, amiért az érettségin sem engednék át. Én a helyedben nem erőszakolnám a magyar nyelvet, hanem szépen csendben maradnék. Tudom, telefonról írtál gyorsan...
2020. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
0%
Hűha🤣bocsánat, itt már 3szor írtam le, most félre írtam, azta....es ti beszéltek az ervekről👏
2020. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak nem magyar vagyok! Kb 4 éve élek itt! Örülnél te ha így írnál németül vagy oroszul!
2020. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!