Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bejegyzett tenyesztotol...

Bejegyzett tenyesztotol vettem amstaffot. Mondtam neki,h a futas a hobbim meg viszem minden hova. Tudtok gyogymasszort?

Figyelt kérdés

Ehhez kepest 1 ev utan elkezdett santitani.Azt hittem helyrejon,de nem. Levettem a feherjeadagjat. Latszik a bordaja,nem tulsulyos.

Nagyon szeretem,nem akaromvisszaadni.


Idobkenkebt jobb lesz a santitas,de mindig visszater.

Az a baj,h egy elfoglalt eletszakaszban vagyok,felujitunk ,foleg en sajatketuleg dolgozok rajta es nincs idom semmire. Nagyon nagy baj ez nekem,h hibas genetikaju a kutyam. A szulei szurtek. A labainak allasa egyenes.


A csaladtagom kutyaja(o is amstaff) a sinterrol van ingyen,neki nincs torzskonyve,o tokeletes genetikaju.


Olyan igazsagtalannak erzem,hogy 150 000 huf-ert (nem alkudoztam,nem szokasom. Ennyi az aruk.) nem tudtak adni egy jo genetikaju kutyat.


O nem egy targy. Szeretem es nem megoldas,hogy visszaadom a tenyesztonek. Az elozo kutyammal is egyutt voltam a rosszban is.


Nagyon el vagyok keseredve.

Igy is felevesen vettuk,h lassuk milyen es mekkora lesz.


Az orvos azt mondta ra,h egeszseges. Meg egyebkent se hiszek az orvosokban,velem is kicsesztek az elozo kutyammal is.



#amstaff #tenyésztő #Hibas genetika
2020. máj. 25. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
75%

Remélem azr a disznócsontot sehogyan se adod! Nyersen nem oké álveszettség miatt, főve meg mert csont.

Az ilyen etetés miatt utálják az orvosok a barfot.

2020. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
93%

Még annyit szeretnék mondani, hogy a lézerfény után futtatás MÉG KÁROSABB egy fiatal kutya ízületeinek, mint a sima, egyenes vonalon való futás. Mert a gyors, hirtelen irányváltások a lézerfény üldözése közben nagyon megterhelik az ízületeket...

Pl. én is futok, semmi bajom tőle megfelelő bemelegítés után, de hiába kedvenc sportom a squash, nem tudom csinálni, mert nagyon kikészíti a térdemet.

Pont úgy "üldözöm" a labdát a squashban, mint a kutya a lézerfényt...

2020. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szokták javasolni a BARF-ot, mert könnyű elrontani, de van olyan kutya, amelyiknek a tápok nem válnak be, és másképp kell etetni, és olyan kutya is van, amelyiknek meg a BARF nem jó, és csak tápot ehet. Nem egyformák a kutyák.

Érdekelne, hogy a tenyésztő milyen etetést javasolt, mert ha ő BARF-ozik, és neki jól vannak a kutyák, akkor a minimum az lenne, hogy segít, hogy te hogyan csináld jól, nem tudom, hogy te csak úgy belevágtál a tenyésztővel egyeztetés nélkül, vagy ő mondta, csak nem adott tanácsot.

Viszont mindenek előtt doki kellene a kutyának, és egyáltalán nem terhelni.

2020. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
93%

#44-es mond valamit. Ha tényleg így futtatod a kutyát, a hirtelen irányváltások is okozhatják a bajt.

És #45-nek is igaza van. A tenyésztő is ugyanezt adja mindig? Akkor valami ott nem ok, ha nem, akkor meg segítsen.

2020. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
44%
Attól, hogy a tenyésztő versenyekre viszi, lehet, hogy nem foglalkozik igaziból a kutyákkal hanem csak a külsőségekre megy!!!
2020. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
76%
#44-nek vagyon igaza van!!
2020. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
45%
#43: mond neked valamit az, hogy szarkazmus? Látom, nem...
2020. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


A feherjeforrasnal az agyonantibiotikumozott husok miert jobbak,mint a tengeri halak?


Ha latszik a szekleten,hogy tul sok a zsir,akkor is tegyem tonkre a kutyat meg bensosegekkel? A ti kutyatoknak nem sargas arnyalatu a szeklete a tomenytelen mennyisegu zsirtol?

2020. máj. 26. 17:32
 49/77 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő hogyan eteti a kutyáit?
2020. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
91%

'bensoseg' szakadok 🤣


A belsőségekre a vitaminok és nyomelemek miatt van szükség, nem zsírosak. Akkor ne adj neki bőröset, meg zsíros húst, de színhúst, bőr nélküli csirkefarhát és más csontost kell kapnia. Különben meg azért fosik, mert nem eszik csontot. Vagy azt a 40deka marhacsontot mindet meg is eszi? Mert amúgy a csontok megfognák a székletét. Ezért kell babrálni a barffal, ha valami nem ok, az nem megoldás, hogy kizárólag fehérhúst meg főtt(miért is főzöd meg?) zöldséget adsz. A csontos kiegyenlíti a zsíros részeket. És nem töménytelen mennyiség, de a kutya a zsírból nyeri az energiát, nem a ch-ból.

2020. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!