Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bejegyzett tenyesztotol...

Bejegyzett tenyesztotol vettem amstaffot. Mondtam neki,h a futas a hobbim meg viszem minden hova. Tudtok gyogymasszort?

Figyelt kérdés

Ehhez kepest 1 ev utan elkezdett santitani.Azt hittem helyrejon,de nem. Levettem a feherjeadagjat. Latszik a bordaja,nem tulsulyos.

Nagyon szeretem,nem akaromvisszaadni.


Idobkenkebt jobb lesz a santitas,de mindig visszater.

Az a baj,h egy elfoglalt eletszakaszban vagyok,felujitunk ,foleg en sajatketuleg dolgozok rajta es nincs idom semmire. Nagyon nagy baj ez nekem,h hibas genetikaju a kutyam. A szulei szurtek. A labainak allasa egyenes.


A csaladtagom kutyaja(o is amstaff) a sinterrol van ingyen,neki nincs torzskonyve,o tokeletes genetikaju.


Olyan igazsagtalannak erzem,hogy 150 000 huf-ert (nem alkudoztam,nem szokasom. Ennyi az aruk.) nem tudtak adni egy jo genetikaju kutyat.


O nem egy targy. Szeretem es nem megoldas,hogy visszaadom a tenyesztonek. Az elozo kutyammal is egyutt voltam a rosszban is.


Nagyon el vagyok keseredve.

Igy is felevesen vettuk,h lassuk milyen es mekkora lesz.


Az orvos azt mondta ra,h egeszseges. Meg egyebkent se hiszek az orvosokban,velem is kicsesztek az elozo kutyammal is.



#amstaff #tenyésztő #Hibas genetika
2020. máj. 25. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
98%

"A feherjeforrasnal az agyonantibiotikumozott husok miert jobbak,mint a tengeri halak?" - Nem etetheted állandóan hallal, az nagyon nem egészséges, tiaminhányhoz fog vezetni. Nem kell agyonanibiotikumozott húst venni, vehetsz lovat, struccot, nyulat, szarvast, őzet, muflont, fürjet, vízibölényt...soroljam még? ezek mint nincsennek gyógyszerezve, szerencsére már nagyon széles a barfos paletta. azért jobbak, mert a barfban változatosan kellene etetni, hogy miden létfontosságú dolgot lefedjen. vörös-fehér húsok, omega3-6 zsírsavak aránya, tudod.

a belsőség meg szintén elengedhetetlen mert abban van a vitamin.

2020. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 A kérdező kommentje:
Bedaralja a 40 dkg disznocsontot 3-5 perc alatt. A marhat 15 perc alatt
2020. máj. 26. 20:14
 53/77 A kérdező kommentje:

A barfboltokban budos romlott a hus. Szarvassal probalkoztam . A kutya nem ette meg,mert megszokta,h mindig frisset kap,ami emberi fogAsztasra alkalmas.


A tenyeszto nyers daralt marhan eteti az osszes kutyajat. Mindent beledaral a marhabol. Sajat ismeros viseki marhaja.


A belsoseg igenis zsiros.... az a es e vitamin a zsirban van,ha nem tudnad....


A csirkefarhat bor nelkul is zsiros. A fele zsir. Kisutesnel latszik....


Minden valaszt koszonok. Koszonom a joszandekot.


Atnezem a felsorolt husokat.

Tudtok barboltot,ahol nem romlottak a husok?

2020. máj. 26. 20:19
 54/77 anonim ***** válasza:
100%

Sosem találkoztam még barfbolban romlott hússal. De ha te igen, KÉRLEK jelentsd be valahova, hogy más ne járjon így!

Húshoz az ebarf.hu-t tudom ajánlani, mindig kifogástalanak a termékeik.

2020. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a tenyésztő meg csak marhával eteti, az se jobb, mint a te csak halas kutyád ..
2020. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
100%
#50: bocsi, ezt benéztem. Később jöttem rá, hogy azon kevés kivétel egyike vagy, aki felfogja, amit irok! Bocsi, haver! Peace! :)
2020. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
78%
Én azért nem etetek bensőségekkel, mert nem elég belsőséges a kapcsolatunk a kutyàval. 😂😂😂😂
2020. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
90%

Pont erre gondoltam, szegény kutya nem kap elég bensőséget, persze, hogy szarul van:((((

#59: Nincs gáz:D

2020. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtok barboltot,ahol nem romlottak a husok?"

Beléphetsz a facén valamelyik BARFos csoportba.

Meg szoktak osztani húshoz elérhetőségeket, véleményeket.

2020. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
100%

Tartok neked egy gyorstalpalót a kutyád miatt.


1. pont: Őszintén nem tudom mit keres a kutyád étrendjében a disznócsont, de nyersen tilos adni, főve meg kb semmi értelme, max bedugítja.


2. Ha nyersen eteted a kutyát alapvetően szüksége van 2-3-4 fehérjeforrásra, (kinek mennyit enged a pénztárcája), fehér és vörös húsokra, belsőségre.


3. Ezeknek pedig van egy aránya, a kutya mozgásától, súlyától és a csillagok állásától függően.


4. Olyan nincs hogy májat nem adsz, a máj a legfontosabb belsőség. A napi kajadag maximum! 5%-a.


5. belsőség lehet a vese, a tőgy, a here, a lép. A szív nem tartozik ide. A belsőségek fontosak!


6. Fontos a vörös hús: marha, kacsa, bárány, pulyka egyes részei...


Szóval vagy állj neki ennek a dolognak újra, vagy inkább táp, mielőtt kinyírod azt a szerencsétlen kutyát.


Az meg hogy az összes barfos boltban romlott a hús..mese habbal. De ha így véled, járj piacra.

2020. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!