Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltathatom a kutyámat csak...

Elaltathatom a kutyámat csak mert nincs hol lennie?

Figyelt kérdés

A kutyám 11 éves csivava. Vérkeringésévél van baj és stb de vízhajtóval és egyéb gyógyszerekkel kezelhető az állapota és jól van. Ha nem szedne a gyógyszereket rövid időn belül fájdalmas halála lenne.


A kutyámat gyerekként kaptam (14 évesen) azóta ma már én nevelem,etetem,itatom és gondozom.


Egy olyan élethelyzetbe kerültem amit nem akarok részletezni, de nincsen semmi lehetőségem. A családom azt mondta nem akarja a kutyámat gondozni amíg távol vagyok. (Évekről beszélünk max csak látogatni jöttem volna haza 1-2 hónapja ) Nem hajlandóak gyógyszert adagolni neki, kaját adni neki, sétáltatni stb. Itthagytam volna a gyógyszereket,utaltam volna annyi pénzt havonta,hogy mindent biztosítanak neki.

De nemet mondtak.


Nincsen más aki magához venné.


A kutyám egy egyesülettől lett hozva. Csak engem tudott elfogadni és nélkülem nagyon nehéz lenne akkor is ha lenne valahol helye. A családom többi tagjától is fél, remeg. Pedig már évek teltek el. 2 hóbapig nem látott 1x. Depressziós volt és nem is kapott rendesen enni. Nem foglalkoztak vele.


Azt mondták altassam el. Senki mellett nem lenne jó helye és nincs is aki magához venné. Gondozni sem gondoznák.


Ilyen esetben ha elmondom ezt a dokinak akkor elaltatják a kutyát??


Nem akarom részletezni. Nagyon rosszul vagyok,a szívem megszakad, ez a döntés számomra a legnehezebb és bűntudatom van már most. Nem tudok vele maradni. Elkell mennem. Nincs lehetőségem elvinni magammal.


L


2020. szept. 17. 16:23
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
82%
Az Eszkuláp amilyen mocskosul tud néha nyilatkozni olyanokról, akik kényszerhelyzetbe kerültek, őket inkább elkerülném.
2020. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
51%
39-es, te valószínűleg más helyzetben voltál, mint a kérdező. Ráadásul ez egy folyamatos kezelést igénylő beteg kutya, az is lehet, hogy egy hosszabb utazást nem bírna ki a szervezete.
2020. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
31%

Altasd el. Szenvedes az elete meg veled is. Rengeteg egeszseges kutya epekedik gazda utan!!

Imadom a kutyakat,de ez az a kategoria,amikor az altatas helyenvalo meg az orvos szerint is.

2020. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem élné túl, ha leadnád akárhova is.


Akik új gazdit javasolnak, azok nem gondolnak bele, hogy a kutyának ez mekkora szenvedés lenne!

Éljen a kutya. De hogy? Az már mindegy? Az a lényeg, hogy megmentitek az életét, de hogy az a szerencsétlen állat mit érez, min megy keresztül, azzal senki sem foglalkozik.


Altasd el. Szerintem hamis állatszeretet és önzőség lenne életben tartani. Neki nem lenne jó nélküled.

2020. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
16%
Csak az ilyen kamu kerdesek produkalnak 30 feletti valaszt. Atlatszo!
2020. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

45 ez NEM KAMU!!!! Ha nem hiszed el akkor van a kutyamnak instagrammja kerlek menj ra dzsulialoha es lathatod hogy egy letezo voros kever csivavarol van szo. Van fent olyan kep is amikor meg beteg volt es pont dokitol jottunk. Tobb emlek a mindennapjairol es stb. Nem kamu. Van tiktokja is. dzsulialoha. Ennyit tudok bizonyitekul adni aki azthiszi ilyennek kamuzok vagy barmi!!!!!


Engem is meglehet keresni fbon aki nem hisz nekem basszus.


Koszonom a valaszokat es a tamogatast,segitseget. Eleg megoszto es vegyes valaszok erkeztek. Hozni fogok egy dontest. Barmi is legyen. Megprobalok ugy cselekedni hogy a kutyam erdekeit helyezzem eloterbe. Meg1x koszonom.


Es komolyan nem kamu kerdes volt. Ennek nincs is ertelme. Nyilvanosak a fiokjaim. Irjatok ha nem hiszitek el. Ott is megtudom erositeni hogy igen..en irtam a kerdést..o az en kutyam es igy tovabb.

2020. szept. 17. 23:06
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani, hogy tavaly egy 12 éves félszemű, baromi ronda keveréket hoztam ki egy menhelyről, mert megsajnáltam. Azóta is velem van. Nem szabad feladni a reményt, próbálkozz az utolsó pillanatig, fogsz találni valakit, aki bevállalja ennyi nyűggel is a kutyát!
2020. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
92%

Én elhoznám, de nem tudom mennyire lennék képes kezelni a betegségét,nem tudom mennyire lehet ez nehézkes.

Eddig csak egészséges kutyáim voltak, nekem van is egy jelenleg, tehát sok minden függene attól, hogy be tudom-e fogadni.

Pénz, szeretet nem akadály,én minden kutyát szeretek, problémásak sose jelentenek bajt, csak elfoglaltságot..:D

2020. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édea kutyus, mindenképp próbálj neki új gazdit keresni ha nem tudod magaddal vinni! Akár írd ki instagramra, facebookra, írj rengeteg mentésnek.
2020. szept. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!