Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves kortól párosítható...

Hány éves kortól párosítható két kutya?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kan és egy 1 éves szuka németjuhászom, mindkettő fajtiszta.

Mikor lehetne őket párosítani? Eddig nem engedtük, mindig megakadályozza (a kan nagyon akart, de mindig bezártuk olyankor vagy eltereltük a figyelmét játékkal, sétával, stb.



2021. jan. 31. 11:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
77%
Hátha átgondolja, ha megfontolja ezeket a kérdéseket. Nem egy tenyésztő kezdte úgy, hogy nagyon szeretett egy adott fajtát, csak a kezdeti lelkesedés becsapós, aki tényleg szereti a fajtát, nem árt a fajtának.
2021. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
74%
21# ott a pont. Ezekre gondoltál kérdező? :)
2021. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
73%

Nemhogy a fajtát nem szereti, de úgy általánosságban a kutyákat sem. Ő maga írta: "Hogy mit csinál vele az új gazda, az az ő dolga, nincs beleszólásom."

Abszolút nem érdekli a kutyák sorsa.

2021. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:

20

Nagyvárosból származom. Azt hogy mifelénk arra értettem, hogy az ismerősi körömben környezetemben. Mi értjük mire gondolunk, ha te nem a te bajod.

2021. jan. 31. 13:22
 25/90 A kérdező kommentje:

21

Mindkettő munkavonalas.

A kanál voltam kiállításokon, de nem eröltettem különösebb versenyeket.

Nem állnak rokoni kapcsolatban. A tenyésztésüket nem pénzért képzelem el. Ismerősöknek adom majd a kölyköket, illetve egy kant megtartok. Ennyi.

25

Mit kéne csináljak, nagyszájú? Szeretem az állatokat de 50-50 százalék az esély, hogy jó vagy rossz gazdához kerül. Akiknek adom amúgy megbízható emberek.

De én is amikor megvettem ezeket a kutyákat, semmit nem tudtak rólam az gazdák.

De biztos te jobban csinálod

2021. jan. 31. 13:28
 26/90 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen 2bites idióták miatt van ennyi szarul tartott, utcára dobott állat. Mert nem fogják fel, hogy a szaporítás értelmetlen... Az ilyen embereket likvidálni kellene a társadalomból. Milyen szép világ is lenne akkor... Nem lenne dolga az állatmentőknek, állatvédőknek...
2021. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
75%
Nincs farkam... :) De attól még igazam van. Állatbarát ember nem szaporít. Nem csak kutyát, semmilyen állatot sem.
2021. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
86%
Én nem szaporítok. Nagyjából 2 naponta szedek össze utcára dobott állatokat, mert annyiról kap bejelentést az alapítványom... Szinte mind hasonlóan megfontolt szaporítás szüleménye. Minden szaporító ezzel pedálozik, hogy szaporítás nélkül kihalna az adott faj/fajta. Nem, nem halna ki, mivel a tenyésztők fenntartanák. Csak sok ostoba ember addig jut el, hogy a tenyésztéshez csupán 2 ellentétes nemű állat kell. Sajnos nem ennyiről szól a történet...
2021. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, ezt így nem érdemes csinálni. Inkább keress egy célt, mit akarsz erősíteni a fajtán. Pl legyen szép, de ne lejtős hátú.
2021. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
89%
4 oldalon át írtuk ,hogy miért ne szaporíts. Még mindig ezt akarod? Amúgy honnan is vetted a kutyákat ha szabad kérfeznem? :)
2021. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!