Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves kortól párosítható...

Hány éves kortól párosítható két kutya?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kan és egy 1 éves szuka németjuhászom, mindkettő fajtiszta.

Mikor lehetne őket párosítani? Eddig nem engedtük, mindig megakadályozza (a kan nagyon akart, de mindig bezártuk olyankor vagy eltereltük a figyelmét játékkal, sétával, stb.



2021. jan. 31. 11:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
75%
Nem nekünk fáj, hanem azoknak, akiknek odaadsz egy fajtatisztának mondott keveréket. Ezzel becsapva a rokonokat.
2021. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
72%

Itt inkább azzal van probléma, hogy rengeteg olyan kiskutya keres már gazdát, akiknek meg se kellett volna születnie. Így elveszed tőlük az esélyt a teljes életre.


Fölöslegesen teszed ki ennek a saját kutyáidat is. Attól, hogy tk-sak, és neked(!) szépek és okosak, nem jelenti azt hogy alkalamasak továbbadni a génjeiket.

2021. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 A kérdező kommentje:

75

Neked nem jó. Nekem igen. És ehhez semmi közöd. Te szerezz magadnak jobbat.

2021. febr. 1. 14:38
 74/90 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs senkinek semmi köze hozzá, ne írd ki az internetre.
2021. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 A kérdező kommentje:
Ahhoz nincs köze hogy mit teszek. Én ugyanis nem ezzel kapcsolatban tettem fel kérdést. Nem jótanácsokat meg kiosztást kértem. Én egy számot kértem. Hogy hány éves kortól szaporítható. Aki tudott, felelt tisztességesen a kérdésre és nekik mégegyszer köszönöm. Akik még mellébeszéltek és osztották az észt, azokra teszek magasról
2021. febr. 1. 20:18
 76/90 anonim ***** válasza:
36%

Nyuszika, most biztos újat mondok, de ha felteszel nyilvánosan egy kérdést, ne csodálkozz, ha olyan reakciók jönnek rá, ami neked nem tetszik.


De ha ilyenkor megsértődsz és duzzogsz, menj anyucihoz, ő majd biztos megvígasztal.

2021. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 A kérdező kommentje:

76

Ha azt kérdem valakitől, hogy "hány óra?" , nem azt a választ várom rá, hogy "a második ajtónál balra".

Vagy a kérdésre válaszolsz, vagy befogod, nyuszika. Nem a témától teljesen eltérő, más emberek magánügyeit boncolgatjuk.

Anyucihoz te menj, mert nem szoptatott eleget (attól lettél degenerált) és nem nevelt meg, hogy kérdésre választ adunk, nem kezdjük Ádámtól és Évától mesélni a nagy sztorikat. Bár ahogy elnézlek, téged inkább apád szoptatott 😂

2021. febr. 1. 21:05
 78/90 Tevenyereggyarto ***** válasza:
71%

#75


“Én egy számot kértem. Hogy hány éves kortól szaporítható.”


A választ megkaptad: sehány. Az ilyesmit jobb a hivatásos tenyésztőkre bízni, hiába mondod ,hogy díjnyertes szülők kölykei mert nagy eséllyel csak a fajta rontásában kezeskedsz az önfejüleg szaporítással. De ha neked nem számítanak a kutyáid, azok (még meg nem született) kölykei és a fajta szeretete akkor csak nyugodtan. Azért kíváncsi lennék ,hogy a tenyésztőik mit szólnak ehez mert ezzel csak az ő nevüket sározod, bár ha ennyire érdekli őket ,hogy csak az egyik tartja a kapcsolatot s egyik sem ivartalanítási kötelezettséggel adta oda akkor nem hiszem ,hogy ez nagyon érdekelné őket. Mondjuk így azt sem nagyon hiszem ,hogy a kutyáidnak tényleg azok a díjnyertes szüleik vannak amiket mondtak.

2021. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelmű hogy nem tenyésztőtől vannak, hanem szaporítótól.
2021. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 A kérdező kommentje:

78

2 éves. Ez volt a válasz. Nem a ti baromságaitok. Foglalkozz a te dolgoddal, ne az én kutyáimmal meg a fajokkal.

Persze, mert mindenki olyan paranoid megszállott mint te XD igen, az egyikkel tartom csak mert a másikat nem is ismertem előtte. Az Németországban él, vele nem tartom.

Ilyen marha kötelezettségekről meg az életben nem hallattom. Senkinek semmi köze, hogy azzal a kutyával, amit nehéz pénzért vettem meg mit csinálok.

Persze, biztos neked van igazad. Biztos az apjuk apja ló az anyjuk meg labrador. Ok, szia! Ne rontsd itt a levegőt. Több válasz sem kell senkitől, mert vannak hála Istennek normális emberek akik válaszoltak érdemben

2021. febr. 1. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!