Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Némelyik kutyás miért nem...

Némelyik kutyás miért nem tudja felfogni, hogy erdőben elengedni a kutyát nem helyes? Én reagálnám túl?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van, hogy sétálok földesen erdős részen esetek többségében rohan felém egy kutya, majd legtöbbször következőt hallom ,,Nyugi nem harap". Mégis mi a francnak engedik el? Nem harap? Én honnan legyek benne biztos? Számomra egy idegen kutya a kutyának is idegen vagyok. Ha esetleg elkóborolna erdőben, és kilövi egy vadász a gazda lenne felháborodva. Véleményem szerint teljesen felelőtlen az ilyen gazda.

2021. febr. 26. 08:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
18%

Kerdezo,ne lepj ki a lakasbol,mert sok kutya az utcan is szabadon van.


Ne menj sehova,rettegj otthon.


Az erdoben van meg mas allat is. Azok nem zavarnak?

2021. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
35%
"Kerdezo,ne lepj ki a lakasbol,mert sok kutya az utcan is szabadon van." - Elég baj az.
2021. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
69%
A 37-es válaszom lepontozták, de sajnálattal látom, hogy válaszolni minden lepontozó elfelejtett. Pedig érdekelt volna, hogy akkor nekik gondolom mindegy hogy él-e vagy hal-e a kutyájuk, maximum lesz másik? Mondjuk az is egyféle válasz, hogy nem cáfoltak meg. :)
2021. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
61%

Nekem egy 1,5 eves kutyam van 19 kg.


Egyik parknak van egy kihaltabb resze, ott elengedem a masik kutyammal es jatszhatnak. Behivhato a parkban.

Nincs sok inger. Bekeritett nagy terulet. Emberek nem erdeklik nem rohan oda. Kutyak utan meg menne ismerkedni nagyon szereti a tobbi kutyat. De mar elertem nala, hogy ha meg is indul jojjon vissza.


Mi suliba jarunk egyeni kepzesre pont azert hogy maximalisan behivhato legyen mindenhol, ne csak a parkba ami effektiv ingerszegenyebb.


Amig nem behivhato kirandulni az erdoben 8 meteres flexivel megyunk.

Egy vad utan szerintem elmenne, nem kockáztatnek.


Majd a 3 honapos egyeni kepzestol sokat varok! :)

2021. márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer "harapott meg" kutya életemben.

Bicajoztam az erdőben és utánamrohant egy sétáltatott kutya.

Én leszálltam, és a kutya és magam közé raktam a bicajt, és úgy "forogtam" a kutyával együtt, hogy köztünk maradjon a bicaj.


Gazda:

Nyugi, ne mozogj, nem harap, csak játszik!


Nem mozogtam, de a kutya mögém került és hátulról a nadrágszáramba harapott, és

falkarcolta a foga vádlimat.


A rothadás álljon az ilyen játékba, meg a gazdába is!

2021. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
0%

Akkor tényleg csak játszott. Ha meg akar harapni akkor szépen kilyukaszt.

Más tészta, hogy ez nem volt szép.

2021. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
96%
Játsszon így a saját gazdájával, ne egy idegennel, aki nem akar így játszani egy kutyával.
2021. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
21%
Sétálj máshol! Ki vagy te, hogy elvárod, hogy hozzád alkalmazkodjanak mások? Ha félsz a kutyáktól, ne arra sétálj, ahol mások sétáltatják a kutyáikat. És igen, elengedik, hagy futkározzon , ezt így szokták.
2021. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
79%

Szokták, de nem szabad.

[link]

[link]

2021. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
2021. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!