Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Némelyik kutyás miért nem...

Némelyik kutyás miért nem tudja felfogni, hogy erdőben elengedni a kutyát nem helyes? Én reagálnám túl?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van, hogy sétálok földesen erdős részen esetek többségében rohan felém egy kutya, majd legtöbbször következőt hallom ,,Nyugi nem harap". Mégis mi a francnak engedik el? Nem harap? Én honnan legyek benne biztos? Számomra egy idegen kutya a kutyának is idegen vagyok. Ha esetleg elkóborolna erdőben, és kilövi egy vadász a gazda lenne felháborodva. Véleményem szerint teljesen felelőtlen az ilyen gazda.

2021. febr. 26. 08:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
0%
#60 as. Nagy baj van nálad a fejben. Gőzöd sincs semmiről. Látnád a kutya boldogságát, amikor szabad... és nem kóborol el...á, te csak egy netes megmondóember vagy. Vidéken vannak helyek ahol kutyáznak, máshol motoroznak, quadoznak, megint máshol sétálnak. Nem kell keverni a tevékenységeket és ennyi. És igen, tetszik vagy sem, itt a férfiak gyakran ököllel oldják meg a vitás dolgokat. Ti feljelentitek, mi meg ezt tartjuk mocsok alávaló dolognak.
2021. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
81%

Bazz boldog pórázon futttatot kutya szerinted nincs?

Nállunk a férfiak érvekkel és szóval oldják meg a konfliktusaikat.

Mert tudod az erősebb kutya segberak elv picit primitív.

2021. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%
Azon csodálkozom, hogy ez egy igazi ősember, és mégis tud netezni.
2021. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a nejét is furkósbottal szerezre.
2021. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

“ Nállunk”, “segberak”.

🤣🤣🤣

2021. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
92%

“ futttatot”


Legalább a t-k számát eltaláltad, ha a felosztását nem is. 🤪

2021. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kuvaszom van és falun lakom. Az erdő tőlünk 200m-re van. Rendszeresen viszem arra kerékpárral a kuvaszt, de mindig pórázon. A másik irányban kb. 1,5 km-re van a Duna és egy hatalmas rét, ami rendszeresen kaszálva van, állatok nincsenek ott. Soha nem volt probléma. Kivéve egyszer, amikor a réten, szemben jött egy férfi és nő a szabadon lévő német juhászukkal. 100 méterre voltak amikor kiáltottam nekik, kössék meg. Á nem bánt, vagy hasonló volt a válasz. A kutyájuk megiramodott és a gazdik kiabálását figyelmen kívül hagyva neki ugrott a kuvasznak. Az nem hagyta magát, maga alá gyűrte. Odaértek futva lihegve. Mondtam fogja meg a nyakörvet és szétrántjuk őket. A kuvasz fogta, de parancsra engedett a fogásból. De ők az övékét nem fográk jól és ismét nekiugrott az enyémnek. Másodjára komoly adok-kapok volt, mire a német juhász ismét alulra került. Sikerült szétszedni őket. A kuvasz feje, mellkasa csupa vér volt, de már a helyszínen kiderült, hogy csak a pofáján voltak karcolásuk és az ínye vérzett, de a német juhászon több helyen szakadt a bőr és eléggé vérzett, csak a sötét szőrén nem volt annyira feltűnő, mint a kuvasz fehér szőrén. Vagy 10x bocsánatot kértek, de a felelőtlenségükkel a saját neveletlen kutyájukkal csesztek ki. Az eset óta kb. 1 éve, csak az erdőbe viszem pórázon, kevesebb póráz nélkülivel futok ott össze. Mai napig nem értem, hogy a 10-12 hónapos kutyájukról miért gondolták, hogy majd szót fogad. Az én kuvaszom akkor 6 éves volt. Szót fogad, de mégis pórázon viszem. Nem értem meg azokat, akik ilyen felelőtlenek, hogy szabadon engedik a kutyát. Vigye kerékpárral, hosszabb pórázon, le lehet úgyis mozgatni.
2021. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!