Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtalálni az...

Hogyan tudnám megtalálni az elveszett kutyámat, ha a megtaláló másnak adta oda?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 22. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék bztos benne nem csinálnék ekkora felhajtást,egymillióból is megismerem csak nem kapok esélyt sem, hogy bebizonyitsam
2010. aug. 22. 15:10
 12/62 anonim ***** válasza:
nincs oltási könyve? Azzal tudod bizonyítani, hogy a tied volt!!!!!
2010. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hanem tudom, családanya vagyok, közép korú, üzleti életben dolgozom igen nagy felelőséggel, a körülöttem élő barátok stb is azt mondják, hogy Ő az. Ezt csak azért írtam le mert úgy érzem mindenki arról akar meggyőzni, ogy fogadjam el a történteket. Én nem azaz ember vagyok
2010. aug. 22. 15:15
 14/62 anonim ***** válasza:
ha tényleg bizonyítani tudod hogy a tiéd. 100%-ban és nem csak hogy megismered.. hanem bizonyítékkal szerintem fel kéne hívni a rendőrséget. lehet hogy ezt már lopásnak tekintik.
2010. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
Ha tényleg biztos vagy, valahogy el kéne érni mindenképp és elkérni annak az elérhetőséget akinek odaadta. ÉS elmenni hozzá és akkor meglátjátok. De szerintem ne éldd nagyon bele magad, csak meg tudja állapitani, hogy kan v szuka, ennyire hülye nem lehet.
2010. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
Azért még keresgéd máshol is Lilikét, menhelyeken, talált kutyák oldalakon, nehogy annyira lekössön ez, hogy addig az igazi Lilikét( ha nem Ő az) örökbefogadja valaki, mert onnan nincs visszaút.
2010. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:

Miért nem rendőrségi úton intézitek az ügyet? Ha te vádolod meg az illetőt, akkor elvileg neki kell bizonyítania, hogy nem a te kutyád.

Én nem törődnék bele a helyzetbe, vagy rendsőrés segítségét kérném, vagy felbérelnék egy magánnyomozót és kideríteném, ki az illető, ho lakik és addig nem állnék le, amíg visza nem kapom a kutyámat.

2010. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:

előzőnek igaza van

szerintem ez már a rendőrségre is tartozik ha nekem vannak papírjaid a kutyáról meg képek és meg tudod mondani hogy van e rajta valami különlegesség akkor a tiéd a kutya.

és szerintem is nézz meg a közeledben lévő menhelyek weblapját hiszen kitudja. lehet hogy megtalálod. mert ténykeg hasonlítanak egymásra nagyon is. az enyémnek UGYAN iylen feje van csak kicsit nagyobb. szóval vess be mindent;))

2010. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
bocs: neked*
2010. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
Csak azért említettem a nyomozást, mert IP cím alapján mindent ki lehet deríteni. Ki találta eredetileg, hopgy hívják, mi a telefonszáma, a lakhelye (címe)...stb, kinek adta oda, annak mi a neve, címe, szül dátuma, elérhetőségei...stb. Valahogy ki kelle deríteni, hogy kinél van a kutya. És be kell biztonyítani, hogy a tiéd. Hajrá! Én szurkolok, hogy a kutyus visszakerüljön az eredeti gazdájához.
2010. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!